جدید ترین عناوین خبری امروز
اس جی پلاس | sgplus

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

حسین مرحج
Classic
مقایسه گرافیکی کلاسیک و نبرد آزراس

مقایسه گرافیکی Classic VS Battle for Azeroth

در این مطلب مقایسه گرافیکی آخرین نسخه از بازی World of Warcraft: Classic را با اکسپنشن ما قبل کلاسیک یعنی Battle For Azeroth را مشاهده کنید

در این ویدیو تغییرات در نورپردازی و همچنین نرم بودن یا Anti Aliasing  بهتر در را نسخه Classic شاهد هستیم. در نسخه کلاسیک بازی شاهد اضافه شدن باران به بازی هستیم که حس و حال بهتری را نسبت به نبرد آزراس دارد. نسخه کلاسیک بازی جهان وارکرفت اخیرا عرضعه شد که با محبوبیت شگفت انگیزی روبرو شد. یکی از بازیکنان در اروپا توانست طی سه روز سطح خود را به 60 برساند که نشان از علاقه شدید بازیکنان این بازی بسیار محبوب را میدهد.

نسخه کلاسیک بازی بمناسبت 15 سالگی بازی رونمایی شد که مارو به اولین نسخه بازی که بنام World of Warcraft و بدون هیچ پسوندی، برمیگرداند جایی که همه چیز از آنجا شروع شد. تریلر نسخه کلاسیک را میتوانید در ادامه مطلب مشاهده کنید.

تریلر رونمایی از نسخه کلاسیک بازی جهان وارکرفت

نسخه کلاسیک بازی بمناسبت 15 سالگی بازی رونمایی شد که مارو به اولین نسخه بازی که بنام World of Warcraft و بدون هیچ پسوندی، برمیگرداند جایی که همه چیز از آنجا شروع شد. تریلر نسخه کلاسیک را میتوانید در این مطلب مشاهده کنید.

در ادامه مقایسه ای خواهیم داشت بین World of Warcraft: Classic و نسخه World of Warcraft: Battle For Azerot با ما همراه باشید

مقایسه گرافیکی کلاسیک و نبرد آزراس
برچسب ها:
ورود به سایت دیدگاه ها 1
avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
محمد مهدی جوانمردی Recent comment authors
  Subscribe  
جدید ترین قدیمی
اعلام کردن به
محمد مهدی جوانمردی
محمد مهدی جوانمردی

یکی از عالی ترین بازی های rts دنیا