جدید ترین عناوین خبری امروز
اس جی پلاس | sgplus

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

حسین محمدی
فیلم Jojo Rabbit بهترین فیلم از نگاه مردمی از فستیوال تورنتو 2019
خرگوش جوجو بهترین فیلم از نگاه مردمی

برندگان فستیوال فیلم تورنتو 2019 مشخص شدند: Jojo Rabbit برنده جایزه بهترین فیلم از نگاه مردم

شب گذشته فستیوال فیلم تورنتو 2019 کار خود را به پایان رساند و برخلاف سالهای گذشته مراسمی برای اهدای جوایز نداشت. تهیه کنندگان این فستیوال اعلام کرده بودند به جهت سهولت و انتشار سریع اخبار در شبکه های اجتماعی و همچنین نبود اکثر برندگان در شب مراسم اهدای جوایز، امسال مراسمی برگزار نخواهند کرد. در هر صورت برندگان شب گذشته از طریق وب سایت رسمی و شبکه های اجتماعی معرفی شدند.

– فیلم Jojo Rabbit ساخته تایکا وایتیتی به عنوان بهترین فیلم از نگاه مردم انتخاب شد.

– فیلم Marrige Story ساخته نوح بومباک در رده دوم بهترین فیلم از نگاه مردم قرار گرفت و همچنین فیلم Parasite مکان سوم را از آن خود کرد.

فیلم داستان ازدواج

نکته جالب این است که بینندگان بازی اسکارلت جوهانسون را خیلی دوست داشتند، زیرا هر دو فیلم اول اسکارلت جوهانسون به عنوان بازیگر اصلی درآن ها به ایفا نقش پرداخته است.

فیلم خرگوش ربیت هرچند با استقبال منتقدان روبه رو نشده است ولی توانسته است نظر مخاطبان را به خود جلب کند. نکته بعدی این است احتمالاَ خانم جوهانسون بتواند اسکار بهترین بازیگر زن را از آن خود کند. حضور او در دو فیلم انتخاب مردمی نشان می دهد که بازیگری تواناست. همچنین فیلم داستان ازدواج او که دوم شد از نگاه منتقدان نمره قابل قبولی را بدست آورده است.

در بخش Midnight Madness ، فیلم The Platform و در بخش مستند نیز فیلم The Cave عنوان بهترین را از گاه مردم بدست آوردند.
در بخش فیلم کوتاه، فیلم دلفین به عنوان بهترین فیلم انتخاب شد. جشنواره فیلم تورنتو جزو مهمترین جشنواره های دنیا به حساب می آید و بهترین ها همیشه حائز جوایز متعدد در فصل جوایز از جمله جوایز اسکار میشوند. سال گذشته فیلم Green Book به عنوان بهترین فیلم از نگاه مردمی انتخاب شد که توانست در اسکار نیز بدرخشد و اسکار بهترین فیلم را از آن خود کند.

منبع: tiff

ورود به سایت دیدگاه ها 1
avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
محمد کریمی Recent comment authors
  Subscribe  
جدید ترین قدیمی
اعلام کردن به
محمد کریمی
محمد کریمی

فیلمی که اسکارلت جوهانسون توشه رو حتما باید دید