جدید ترین عناوین خبری امروز
اس جی پلاس | sgplus

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

محمد مهدی جوانمردی
xiaomi mi cc9

Xiaomi Mi CC9 ؛ شیائومی در ماه نوامبر پرچم دار جدید خود را معرفی خواهد کرد

در جدیدترین اخبار دنیای تکنولوژی شرکت شیائومی در مصاحبه ای با یکی از خبرگزاری های چینی خبر از رونمایی Xiaomi Mi CC9 در اوایل ماه نوامبر داد.

طبق شایعات منتشر شده Xiaomi Mi CC9 قرار است با پنج دوربین فوق العاده معرفی شود. شیائومی در حدود یک ماه گذشته با استفاده از دوربین 108 مگاپیکسلی در Mi Mix Alpa توانست قویترین دوربین تلفن همراه را با کمک شرکت سامسونگ در پرچم دار خود قرار دهد. این بار نیز شیائومی قصد دارد بار دیگر از این سنسور قدرت مند در گوشی جدید خود استفاده کند.

همچنین لنز تله فوتو این دوربین توانایی زوم اوپتیکال تا 5 برابر را دارد که این قابلیت برای اولین بار در گوشی های هوشمند استفاده شده است. شیائومی برای کسانی که علاقه به عکاسی از طبیعت را دارند نیز لنز فوق عرض بهینه تری استقاده کرده است که میتواند قاب های باز تری را نسبت به رقبا به ثبت برساند. همچنین طبق خبر منتشر شده شیائومی قصد دارد نسل جدید تلویزیون هوشمند و ساعت هوشمند خود را نیز در ماه نوامبر معرفی کند.

 شیائومی بر این باور است که با معرفی این گوشی میتواند انقلاب جدیدی در دنیای تلفن های همراه ایجاد کند. حال باید صبر کرد و شاهد معرف Xiaomi Mi CC9 ماند که آیا شیائومی میتواند تحول بزرگی در دنیای دوربین هایی تلفن های هوشمند ایجاد کند؟!

منبع: gsmarena

ورود به سایت دیدگاه ها 0
avatar
  Subscribe  
اعلام کردن به