۰

بازیگر سوپرنچرال دستگیر شد

جارد پادالکی بازیگر نقش سم در سریال سوپرنچرال

در جدیدترین اخبار دنیای فیلم و سریال بنابر خبر وب سایت The Wrap ، جارد پادالکی بازیگر نقش سم در سریال محبوب سوپرنچرال در طی ضرب و شتم با یکی از کارمندان خودش در بار شهر آستین ایالت تگزاس بازداشت شد.

پلیس شهر آستین جارد پادالکی را در بامداد دوشنبه بازداشت کرده است. همچنین پلیس عکسی نیز از این دستگیری را پخش کرده که در ادامه قرار خواهد گرفت . آنطور که بیان کردند این بار با نام  Stereotype متعلق به خود جارد پادالکی می باشد.

جارد پادالکی بازیگر نقش سم در سریال سوپرنچرال

مقامات بیان کردند که اندکی پس از ساعت دو بامداد به صحنه برای بررسی آمده اند در حالی که یکی از حاضران فریاد می زد “این مرد را ببریدش به زندان”. یکی از مصدومین بیان کرده است. ابتدا دعوا لفظی بوده و هر دو به بیرون از بار رفته بودند و سپس وقتی قصد داشته که به بار بازگردد، دعوا فیزیکی می شود و مدیر و معاون بار که یکی از ناحیه ابرو مصدوم شد.

همچنین نیروهای پلیس اعلام کرده اند زمانی که رسیدند مشخص بوده که پادالکی آن دو را مورد ضرب و شتم قرار داده و لبخند کنان پرسه میزده است و در ادامه دو افسر با تلاش او را مهار کردند و در ماشین پلیس قرار دادند. بر اساس قوانین ایالت تگزاس ضرب و شتم جرم بوده و برای هر ضرب و شتم باید مبلغی حدود 5000 دلار جریمه پرداخت کند.

پادالکی جدیداً در بین بازیگران سریال Walker که ریبوت سریال قدیمی Walker Texas Ranger هست و قرار است از شبکه CW پخش شود قرار گرفته بود. آنطور که وب سایت Wrap بیان کرده است پس از این حادثه در تماسی که این وب سایت با شبکه های  CW و CBS TV داشته آنها پاسخگو نبوده اند. باید دید این دستگیری آیا در روند سوپرنچرال  و دیگر نقش هایی که جارد پادالکی داشته است تاثیری خواهد گذاشت یا خیر.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید