ردکردن این
فیلم Spider-Man: Into the Spider-Verse 2

انیمیشن Spider-Man : into The Spider-Verse 2 در بهار 2022 اکران خواهد شد.

در تازه ترین اخبار فیلم و سریال شرکت انیمیشن سازی سونی در اکانت رسمی انیمیشن  Spider-Man: Into the Spider-Verse در تویتر با انتشار ویدئویی کوتاه خبر از زمان اکران قسمت دوم این انیمیشن دوست داشتنی داد. در این اکانت زمان اکران قسمت دوم را 8 آپریل 2022 اعلام کرده است.

قسمت اول این انیمیشن که کار مشترک کمپانی سونی و کلمبیا پیکچرز بوده است در سال 2018 با بودجه 90 میلیون دلاری روانه سالن های سینمایی شد و هم با استقبال بسیار گرم منتقدین و هم با استقبال خود مخاطبین رو به رو شد. این فیلم در مجموع نزدیک به 400 میلیون دلار در سراسر جهان به دست آورده است. و می توان گفت جز بهترین انیمیشن های ساخته شده ابرقهرمانی براساس کتاب های کامیکی است. شخصیت مایلز مورالس که در این انیمیشن نقش اصلی و یکی از اسپایدرمن های این انیمیشن بود در سال 2011 توسط برایان مایکل بندیس خلق شده است و امتیاز آن متعلق به شرکت مارول می باشد.

حال شرکت سونی تقریبا زمانی بسیار مناسب و خوبی را در اختیار تیم سازنده Spider-Man: Into the Spider-Verse قرار داده اند تا بتوانند همانند قسمت اول خلاقانه و زیبا داستانی را در دنیای ابرقهرمانی مرد عنکبوتی بسازند. تقریبا چهار سال و نیم با قسمت اول فاصله دارد و علاقمندان باید دو سال و نیم دیگر صبر کنند تا دوباره این انیمیشن دوست داشتنی در بهار 2022 به سینماها بازگردد.

منبع

بیشتر بخوانید