جدید ترین عناوین خبری امروز
اس جی پلاس | sgplus

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

حسین مرحج
The-Dragon-Prince
تریلر جدید فصل سوم انیمیشن شاهزاده اژدها

تریلر فصل سوم The Dragon Prince

بعد از مدتها تریلر فصل سوم انیمیشن شاهزاده اژدها توسط نتفلیکس پخش شد. فصل سوم سریال انیمیشنی The Dragon Prince در تاریخ 22 نوامبر 2019، یکم آذر ماه 1398 پخش خواهد شد.

فصل جدید داستان سفر کالوم و رایا رو نشان میدهد که بالاخره وارد سرزمینی جادویی زادیا میشوند، آخرین و خطرناکترین ماجراجویی خود را برای متحد کردن دوباره “زیم” و مادرش “ملکه اژدها” آغاز کنند. در همین حال، “ازران” برای جنگ علیه قلمروی “زادیا” و  برای نشستن بروی تخت سلطنت پادشاهی کاتولیس، باز میگردد. لرد ویرن که در زندان به سر میبرد، از قدرت عجیب متحد خود را پرده بر میدارد، متحدی که یک اِلف Elf قدرتمند و اسرار آمیز بنام “آواروس” است.

در ادامه میتوانید تریلر فصل سوم سریال انیمیشنی The Dragon Prince  را مشاهده کنید:

در مراسم کامیک کان سن دیگو 2019، تولیدکنندگان این سریال “آرون احاسز” و “جاستین ریچموند” از ساخت 4 فصل دیگر در مجموع 7 فصل خبر دادند. به عقیده این دو سازنده برای اتمام ایده آل داستان شاهزاده اژدها 7 فصل نیاز است. شبکه نتفلیکس و واندرستورم اخیرا شراکت خود با ناشر Dark House برای طراحی کاور های این سریال اعلام کردند، کاوری که اسم آن The Art of The Dragon Prince خواهد بود. این نقاشی ها شامل اسکچ کانسبت ها (اسکچ یا اسکیس در نقاشی به طرح اولیه ای گفته میشود که بیشتر از خطوط ساده تشکیل شده اند)،  طرح های اولیه شخصیت ها و اولین برداشت های سازندگان از سه فصل این مجموعه را شامل میشود. به گفته نتفلیکس این هدیه ما به هوادارن انیمیشن سریالی The Dragon Prince خواهد بود.

سریال شاهزاده اژدها از محبوبت بسیار بالایی در بین علاقه مندان به انیمیشن های سریالی برخوردار است. بیننده ها در سایت IMDb نمره 8.3 از 10 را اعطا کرده اند. همچنین در سایت راتن تومیتوز نمره کامل 100% را دریافت کردهاست. The Dragon Prince از 14 سپتامبر 2018 از شبکه استریم آنلاین Netflix در حال پخش است.

ورود به سایت دیدگاه ها 0
avatar
  Subscribe  
اعلام کردن به