جدید ترین عناوین خبری امروز
اس جی پلاس | sgplus

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

حسین مرحج
Wow
آخرین تریلر بازی جهان وارکرفت با زیرنویس فارسی

تریلر سینماتیک WoW: Shadowlands

در جریان مراسم اختصاصی شرکت بلیزارد در دو روز 1 و 2 نوامبر برگزار شد، شاهد رونمایی از آخرین بسته الحاقی بازی محبوب جهان وارکرفت با نام Shadowlands بودیم.

در این تریلر سینماتیک شاهد شخصیت Blood Elf بنام سیلوانا هستیم که در حال جنگ با آخرین لیچ کینگ بنام Bolvar Fordragon است. در ابتدا سیلوانا  به قملرو آیس کرون وارد میشود، تاج را از بین میبرد و به دوران لیچ کینگ پایان میدهد و منطقه شادولندز با بدون لیچ کینگ رها میکند.

همانطور که از عنوان بسته الحاقی پیداست Shadowlands نسخه زندگی پس از مرگ در جهان وارکرفت است. این هشتمین بسته الحاقی بازی World of Warcraft در طول حیات این بازی بحساب می آید. این بسته 5 منطقه جدید را به بازی اضافه میکند. طبق گفته بلیزارد شادولندز شامل: “مزارع درخشان باستیون، میدان های جنگ زده مالدراکسوس، گرگ و میش ابدی آردنولد، نگهبانان ریوندرث و منطقه ترسناک ماو” خواهد بود.

با توجه به اینکه اکنون سیلوانا لیچ کینک را از بین برده باید با عواقب زندگی پس از مرگ مواجه شوند. همچنین باز کردن درب زندگی پس از مرگ امکان بازگشت شخصیت های قدیمی مانند: Utter the Lighbringer و Kael’thas  Sunstrider و همچنین معرفی Covenants خواهیم بود. این شخصیت ها حاکم مناطق مختلف Shadowlands خواهند بود. بازیکنان میتوان با یکی از چهار همپیمان Forge a bondهمپینان پیوند برقرار کنند. چهار عهدی به نام Kyrian , Night Fae, Venthyr و Necrolords هستندكه براساس انتخاب خود توانایی های جدیدی را به آنها اعطا می کنند.

در ادامه میتوانید تریلر زیبای بسته الحاقی Shadowlands را با زیرنویس فارسی تماشا کنید:

نظر شما درباره هشتمین بسته الحاقی جدید چیست؟

برچسب ها:
ورود به سایت دیدگاه ها 0
avatar
  Subscribe  
اعلام کردن به