۰

عنوان قسمت اول از فصل چهار “چیزهای عجیب” مشخص شد

ST4

با اینکه هنوز تاریخ پخش فصل چهارم از سریال محبوب Stranger Things مشخص نیست، اما الان حداقل نام قسمت اول آن را میدانیم این قسمت قرار است با نام کلوپ آتش جهم به انگلیسی: “Chapter One – The Hellfire Club” در تاریخ نامعلومی از شبکه نتفلیکس نمایش داده شود.

در حساب رسمی اینستاگرام سریال، در یک عکس از فیلمنامه فصل چهار این سریال نشان داده شد. در کنار عنوان قسمت اول نوشته جالبی نیز دیده میشود، “مادر در حال راه اندازی کلوپ هستیم، شما هم عضو میشوید؟”. همچنین هشتگهایی از قبیل “روز چیزهای عجیب” و “چیزهای عجیب 4” نیز دیده میشود. در ادامه میتوانید پستی که صفحه رسمی سریال چیزهای عجیب قرار داده است را مشاهده کنید.

IMG-ST4-First-EP

طبق اطلاعاتی از ویکی پدیا، Hellfire Club: “نام چندین باشگها اختصاصی و اشرافی قایقرانی در قرن 18 میلادی در بریتانیا و ایرلند بوده که برای خانواده های سطح بالای آن زمان تاسیس شدند. در آن زمان شایعه شده بود که این مکانها برای قرار ها و ملاقات های اشخاص بسیار مهمی بودند که برای کارهای غیرقانونی در آنجا جمع می شدند، اغلب این اشخاص درگیر سیاست نیز بودند.”

متاسفانه، معنا و دلیل اصلی انتخاب این اسم را تا زمان پخش فصل چهارم نمیتوان بدرستی فهمید، فصل چهارم احتمالا تا تابستان 2020 پخش نخواهد شد.

برچسب‌ها

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید