۰

حضور” مایکل مدسن “، ستاره فیلم ” بیل را بکش ” در سینمایی ایرانی “ستاره بازی”

مایکل مدسن

بعد از خبر قطعی بازی “فرهاد اصلانی” در فیلم سینمایی – اجتماعی “ستاره بازی ” به کارگردانی “هاتف علیمردانی”  که به گزارش خبرگزاری مهر از اواسط مهرماه 98 در آمریکا آغاز شد اکنون “علی سرتیپی” ، تهیه کننده این فیلم از توافق با “مایکل مدسن” بازیگر آمریکایی برای بازی در این فیلم خبر داد. “هاتف علیمردانی” طی نشستی به خبرگزاری ایلنا گفت: ” فیلم “ستاره بازی” آخرین مراحل پیش تولید و ساخت را طی می کند و “مایکل مدسن” ، بازیگر آمریکایی فیلم هایی چون کوئنتین تارانتینو هم به این فیلم پیوسته است. این پروژه به عنوان محصول مشترک ایران و کانادا در ماه نوامبر و دسامبر در آمریکا و کانادا فیلمبرداری خواهد شد و چند بازیگر دیگر هالیوود نیز در این پروژه به ایفای نقش خواهند پرداخت”.

مایکل مدسن متولد 1957 ، با فیلم “Against All Hope” در سال 1982 کار هنر پیشگی را آغاز کرد و در فیلم های دیگری چون “بیل را بکش 1 و 2” ، “سگ های انباری” ، “شهر گناه” و بالاخره ” هشت نفرت انگیز” که آخرین کار او در سال 2015 بود نیز ایفای نقش کرد . او در کارنامه خود جوایزی چون بهترین بازیگر فیلم بوستون در سال 2007 ، بهترین بازیگر مرد جشنواره فیلم و ویدیوی مستقل بین المللی نیویورک در سال 2008 و جایزه سالیانه فیلم هالیوود را برای “هشت نفرت انگیز” دارد.

هاتف علیمردانی کارگردان فیلم “ستاره بازی” فعالیت خود در سینما را با فیلم “راز دشت تاران” شروع کرد و کارهای پرطرفداری چون “آباجان” ، “کلمبوس” ، “هفت ماهگی” ، “به خاطر پونه” و “کوچه بی نام” را یدک می کشد که او را به یکی از کارگردانان صاحب نام دهه 90 سینمای ایران تبدیل کرده اند. با نگاهی کلی می توان گفت “ستاره بازی” نیز می تواند از فیلم های پربیننده سالهای اخیر باشد.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید