ردکردن این

“بن استیلر” کارگردان منتخب “اپل” برای ساخت سریال “جدایی” شد

بنابر گزارش خبرگزاری مهر، “بن استیلر” به عنوان کارگردان سریال جدیدی با نام “Severance” برای کمپانی اپل ( +Apple TV) انتخاب شد.

طبق گزارش هالیوود ریپورتر: “بن استیلر” و “آدام اسمیت” اخیرا به بخش تولید محصولات تلویزیونی شرکت اپل پیوسته اند. “بن استیلر” به عنوان کارگردان و تهیه کننده اجرایی و “آدام اسکات” به عنوان بازیگر و تهیه کننده در این سریال حضور دارند .

این سریال 10 قسمتی با ژانر Thriller (دلهره آور) به نویسندگی “دن اریکسون” ساخته می شود که  موضوع آن عملکرد صنایع لومان برای برقراری تعادل بین کار و زندگی به شکلی متفاوت است . “مارک ” که “آدام اسکات ” نقش او را بازی می کند سعی دارد سابقه نه چندان روشن خود را دوباره احیا کند.

“بنجامین ادوارد استیلر” ، متولد 1965 ، بازیگر مشهور فیلم های کمدی ، کارگردان ، دوبلور و تهیه کننده  آمریکایی که کار حرفه ای خود را با تئاتر شروع کرد و البته چندان موفق نبود ولی با ساخت اسپوف “رنگ پول” دوباره موفقیت را تجربه کرد ،  اولین بازی سینمایی او “امپراتوری خورشید” به  کارگردانی “استیون اسپیلبرگ” و اولین بازی موفق او در ژانر کمدی با فیلم ” چیزهایی درباره مری ” است که خط شروع موفق ترین بازی های او در فیلم های کمدی آمریکایی بود . وی اولین کارگردانی و تهیه کنندگی اش را با فیلم “تلخی های واقعیت” و “پسرکابلی” با حضور “جیم کری ”  به انجام رساند و  در سال 2018 با کارگردانی سریال “فرار به دانمورا” نامزد جایزه “امی” شد . از کارهای کارگردانی “بن استیلر” در سینما می توان به ” زندگی پنهان والتر میتی” ، “تندر استوایی” و “زولندر1 و 2” اشاره کرد.

آخرین کار “آدام اسکات”  به عنوان بازیگر در سریال ” دروغ های کوچک” و پیش از آن فیلم های ” منطقه گرگ و میش” ، “شبح” ، ، “پیشتازان فضا” ، “دختر” ، “جرایم سنگین” ، “گاوباز” و “مادرشوهر هیولا” بود.

تی وی پلاس اپل ، سرویس اختصاصی اشتراک کانال های تلویزیونی اپل ، اول نوامبر امسال با هدف ارائه تجربه جدید به کاربران اپل، کار خود را شروع نموده برای مالکیت فیلمنامه های اصل ، میلیاردها دلار هزینه می کند تا ماهیت خود را برای مصرف کنندگان برند اپل ، برجسته تر کند. ساخت سریال “جدایی ” نیز گامی بزرگ در جهت رسیدن به این مهم تلقی می شود.

برچسب
منبع

بیشتر بخوانید