جدید ترین عناوین خبری امروز
اس جی پلاس | sgplus

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

حسین مرحج
pota
بازشگت مجموعه سیاره میمونها

ساخت قسمت جدیدی از فیلم سیاره میمون ها

مجموعه فیلم های The Planet of the Apes با فراز و نشیب های زیادی تا امروز مواجه شده. با توجه به خبری که The Hollywood Reporter منتشر کرده، شرکت فاکس کارگردان فیلم Maze Runner یعنی “وز بال” را برای تولید قسمت جدید از سیاره میمونها به خدمت گرفته است.

هنوز مشخص نیست که قسمت جدید سیاره میمونها یک ریبوت از این مجوعه خواهد یا خیر، آخرین قسمت از این مجموعه در سال 2017 با نام “جنگ سیاره میمون ها” اکران شد که واکنش خوب منتقدان و هم چنین بیننده ها مواجه شد.

مجموعه سیاره میمون ها بر اساس کتابی با همین نام توسط “پییر بوله” ساخته شده است. اولین قسمت آن در سال 1968 با بازی “چارلتون هستون” ساخته شد. موفقیت آن فیلم باعث شد تا دنباله های زیادی بر اساس آن تولید شود. در سال 2001 “تیم بورتون” ریبوت مجموعه را با بازی “مارک والبرگ” و “هلنا بونهم” به نمایش گذاشت. در سال 2011  نیز بازگشت مجوعه را با نام ” فیام سیاره میمون ها” با بازی “جیمز فرانکو” را نیز شاهد بودیم. این مجموعه دو دنباله در سال 2014 با نام “طلوع سیاره میمون ها” و در سال 2017 با نام “نبرد سیاره میمون ها” به اکران درآمد.

pota2

شاید صحبت درباره قسمت جدید کمی زود باشد، به همین دلیل هنوز درباره نویسنده، بازیگران و تاریخ اکران اطلاعاتی وجود ندارد. خبر جدیدی درباره Planet of the Apes به این خاطر بود که اوایل امسال رئیس دیزنی “رابرت ایگر” گفته بود که اولیت ما مجموعه “سیاره میمون ها” خواهد بود. به هرحال میتوان این ساخت قسمت جدید از این مجموعه را با توجه به فروش بالای قسمت اول آن (1.6 میلیارد دلار) کاملا حدث زد.

منبع: Hollywood Reporter

ورود به سایت دیدگاه ها 0
avatar
  Subscribe  
اعلام کردن به