۰

ساخت قسمت جدیدی از فیلم سیاره میمون ها

pota

مجموعه فیلم های The Planet of the Apes با فراز و نشیب های زیادی تا امروز مواجه شده. با توجه به خبری که The Hollywood Reporter منتشر کرده، شرکت فاکس کارگردان فیلم Maze Runner یعنی “وز بال” را برای تولید قسمت جدید از سیاره میمونها به خدمت گرفته است.

هنوز مشخص نیست که قسمت جدید سیاره میمونها یک ریبوت از این مجوعه خواهد یا خیر، آخرین قسمت از این مجموعه در سال 2017 با نام “جنگ سیاره میمون ها” اکران شد که واکنش خوب منتقدان و هم چنین بیننده ها مواجه شد.

مجموعه سیاره میمون ها بر اساس کتابی با همین نام توسط “پییر بوله” ساخته شده است. اولین قسمت آن در سال 1968 با بازی “چارلتون هستون” ساخته شد. موفقیت آن فیلم باعث شد تا دنباله های زیادی بر اساس آن تولید شود. در سال 2001 “تیم بورتون” ریبوت مجموعه را با بازی “مارک والبرگ” و “هلنا بونهم” به نمایش گذاشت. در سال 2011  نیز بازگشت مجوعه را با نام ” فیام سیاره میمون ها” با بازی “جیمز فرانکو” را نیز شاهد بودیم. این مجموعه دو دنباله در سال 2014 با نام “طلوع سیاره میمون ها” و در سال 2017 با نام “نبرد سیاره میمون ها” به اکران درآمد.

pota2

شاید صحبت درباره قسمت جدید کمی زود باشد، به همین دلیل هنوز درباره نویسنده، بازیگران و تاریخ اکران اطلاعاتی وجود ندارد. خبر جدیدی درباره Planet of the Apes به این خاطر بود که اوایل امسال رئیس دیزنی “رابرت ایگر” گفته بود که اولیت ما مجموعه “سیاره میمون ها” خواهد بود. به هرحال میتوان این ساخت قسمت جدید از این مجموعه را با توجه به فروش بالای قسمت اول آن (1.6 میلیارد دلار) کاملا حدث زد.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیشتر بخوانید