۰

کاور نسخه ریمیک بازی Residemt Evil 3 لو رفت

RE3R

کاور آرت نسخه ریمیک یا همان بازسازی شده بازی Resident Evil 3: Nemesis در فروشگاه پلی استیشن PlayStation Store دیده شد. این خبر از سایت Gamestat منتشر شد، جایی که اطلاعات API های سونی به طور عمومی جمع آوری شده است.در بازارهای غربی بازی با نام Resident Evil 3 و در بازرهای ژاپن با نام Biohazard RE3 منتشر خواهد شد. این اطلاعات از کاورهای منتشر شده گفته شده است.

یک کاور آرت نیز با نام Biohazard RE3: Z احتمالا اشاره به نسخه بدون سانسور است (یا دارای رتبه Z در ژاپن  که در ژاپن توسط سازمان رتبه بندی بازی های ویدویی میباشد) سال گذشته نیز بازی Resident Evil 2 Remake در ژاپن نسخه Z دریافت کرد.

re_3
re3z

این تصاویر با توجه به مراسم بهترین بازی سال TGA منتشر شد مراسمی که بصورت زنده در تاریخ 12 دسامبر برگزار خواهدشد. و شاید در این مراسم شرکت Capcom بصورت رسمی این نسخه را معرفی کند.

سومین نسخه از مجموعه رزیدنت ایول در سال 1999 منتشر شد. بازی داستان محور در سبک بقا، جایی که کاراکتر اصلی بازی Jill Valentine با توجه به شیوع بیماری باید از خیابان های ترسناک عبور کند. بازی که یک باس بسیار معروف به نام Nemesis در آن قرار دارد که تصویر آن را روی کاور بازی نیز میتوانید مشاهده کنید.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید