جدید ترین عناوین خبری امروز
اس جی پلاس | sgplus

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

حسین مرحج
RE3R
شایعات نسخه بازسازی RE3 هرروز بیشتر میشود.

کاور نسخه ریمیک بازی Residemt Evil 3 لو رفت

کاور آرت نسخه ریمیک یا همان بازسازی شده بازی Resident Evil 3: Nemesis در فروشگاه پلی استیشن PlayStation Store دیده شد. این خبر از سایت Gamestat منتشر شد، جایی که اطلاعات API های سونی به طور عمومی جمع آوری شده است.در بازارهای غربی بازی با نام Resident Evil 3 و در بازرهای ژاپن با نام Biohazard RE3 منتشر خواهد شد. این اطلاعات از کاورهای منتشر شده گفته شده است.

یک کاور آرت نیز با نام Biohazard RE3: Z احتمالا اشاره به نسخه بدون سانسور است (یا دارای رتبه Z در ژاپن  که در ژاپن توسط سازمان رتبه بندی بازی های ویدویی میباشد) سال گذشته نیز بازی Resident Evil 2 Remake در ژاپن نسخه Z دریافت کرد.

re_3
re3z

این تصاویر با توجه به مراسم بهترین بازی سال TGA منتشر شد مراسمی که بصورت زنده در تاریخ 12 دسامبر برگزار خواهدشد. و شاید در این مراسم شرکت Capcom بصورت رسمی این نسخه را معرفی کند.

سومین نسخه از مجموعه رزیدنت ایول در سال 1999 منتشر شد. بازی داستان محور در سبک بقا، جایی که کاراکتر اصلی بازی Jill Valentine با توجه به شیوع بیماری باید از خیابان های ترسناک عبور کند. بازی که یک باس بسیار معروف به نام Nemesis در آن قرار دارد که تصویر آن را روی کاور بازی نیز میتوانید مشاهده کنید.

ورود به سایت دیدگاه ها 0
avatar
  Subscribe  
اعلام کردن به