۰

“دورهمی ” مدیری ادامه دارد

به گزارش خبرگزاری مهر برنامه “دورهمی” مهران مدیری از یازده دی ماه 1398 ، هفته ای سه روز به طور ثابت در کنداکتور شبکه نسیم قرار گرفته است.

با پخش آخرین برنامه “دورهمی” قبل از شب یلدا یعنی در 13 فروردین 1398 با موضوعات اجتماعی و سیاسی ایران از جمله سیل و عکس العمل ستاد بحران کشور ، حاشیه ها شروع شد با وجود سخنان سید مرتضی میرباقری ، معاون سیما، در مورد این برنامه در برابر حاشیه ها باز هم ادامه پخش این برنامه تا یلدا ممکن نشد و این در حالی است که در همان شب 13 فروردین مدیری مژده ادامه دورهمی از اردیبهشت را به مردم داد.

و حالا با بازگشت دوباره او بازهم جناحهای سیاسی شروع به حاشیه سازی بر علیه او و برنامه اش کردند و آن را دستمایه ای برای کوبیدن هم نمودند . مدیری به خاطر کنایه هایی که با هر فرصتی به حسن روحانی و مدیران دولت می زند به شدت از سوی دولت مورد انتقاد قرار می گیرد .

در برنامه  یلدایی او اما انگار خبری از این توقیف ها و تعطیلی ها نیست . مدیری در این برنامه نیز گرانی بنزین را دستمایه کنایه هایش کرد .

برنامه پرمخاطب “دورهمی ” ، اولین بار در پاییز 1394 با مجری گری مهران مدیری و کارگردانی مهراب قاسمخانی به روی آنتن رفت ولی بعد از 13 قسمت مهران مدیری کارگردانی آن را نیز پذیرفت و از همان روزهای اول شروع به صحبت در مورد مسائل سیاسی جامعه نمود و در این باره در یکی از برنامه هایش چنین گفت:” هر کسی ناراحت است این را بداند که این جا کسی با کسی دشمنی ندارد. چیزی که می گویم حرف دل مردم هست. مردم مطالبه دارند. هر کسی یک رای داده است . مطالبه دارد، می خواهد به آنچه گفته اید عمل کنید.”

از اینجا بود که بسیاری از مسئولان در برابر او و برنامه اش موضع گرفتند مدیری در مصاحبه ای با برنامه “مثبت یک” در پاسخ به این دشمنی ها بیان کرد:” سیاسی نیستم ، با تانک از رویم رد نشوید . من همچنان می گویم اگر کسی مسئولیتی می گیرد و توانایی اش را ندارد برود بنشیند خانه اش . من نه سیاسی هستم و نه علاقه ای به این موضوع دارم و نه تخصصی در این موضوع دارم که بخواهم راجع به آن حرف بزنم . همه کسانی که در رده های بالا زحمت می کشند تلاش و همشت شان قابل تقدیر است. همانطور که در دوره ای دیدیم روی دوش بعضی دوستان در مذاکرات چه سختی بود و چه فشاری را تحمل می کردند تا خیلی چیزها به ثمر رسید.”

و حالا مهران مدیری کارگردان ، بازیگر ، صدا پیشه ، تهیه کننده ، مجری و خواننده نام آشنای ایرانی بدون اینکه قدمی از آرمانهایش در ساخت این برنامه کوتاه بیاید در انتظار نظر مسئولین برای ادامه “دورهمی ” از 11 دی ماه امسال است.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید