ردکردن این

ایوانکا ترامپ سخنگوی اصلی CES 2020

خبرهای رسمی حاکی از آن است که ایوانکا ترامپ ، دختر و مشاور دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا ، ماه آینده در لاس وگاس در افتتاحیه نمایشگاه CES 2020 حضور خواهد یافت.

ایوانکا ترامپ به  بحث کلیدی در زمینه مشاغل و آینده کاری با گری شاپیرو ، رئیس و مدیر عامل شرکت CTA (Consumer  Technology Assn) یا انجمن فناوری مصرف کننده که تولید کننده CES و برگزار کننده این نمایشگاه است می پردازد . این گفتگو برای ساعت 2 بعدازظهر سه شنبه 7 ژانویه  در سالن بالازو بالروم برنامه ریزی شده است. ترامپ و شاپیرو استراتژی های کارفرمایان برای بازگرداندن کارگران ، آموزش حین کار، کارآموزی و توسعه برنامه های آموزشی  K-12 STEM را به بحث می گذارند.

CTA این هفته گزارش پیشین خود مبنی بر صحبت ایوانکا ترامپ در نمایشگاه و کنفرانس تجاری سالانه لوازم الکترونیکی – مصرف کننده  را رسما تائید نمود .

ایوانکا ترامپ در مصاحبه ای با CTA چنین گفت:” CES همیشه ثابت کرده که یکی از مهمترین رویداد های فناوری جهان است و من خوشحالم که امسال برای یک بحث و گفتگوی اساسی در مورد چگونگی همکاری دولت با مدیران بخش خصوصی به منظور اطمینان از تجهیز دانشجویان و کارگران آمریکایی با اقتصاد دیچیتال مدرن ، به این جریان ملحق می شوم .”

ایوانکا ترامپ در نقش خود به عنوان مشاور ریاست جمهوری ، بر توانمندسازی اقتصادی زنان و خانواده های آن ها ، مهارت آموزی و توسعه نیروی انسانی تمرکز دارد.  وی به عنوان مشاور حزب ملی کارگر آمریکا با وزیر بازرگانی ایالات متحده ویلبر راس همکاری می نماید.

ایوانکا قبلا با CTA همکاری داشته است . در ماه می، او لابی های کاج سفید را مجبور به امضای معاهده ی گروه تجاری و 42 شرکت عضو آن برای تعهد به کارگران آمریکایی نمود که بر اساس آن ، شرکت های  لوازم الکترونیکی- مصرف کننده  قول دادند 392214 فرصت جدید آموزشی را برای کارگران ایالات متحده طی 5 سال آینده ایجاد کنند . او همچنین به عنوان سخنران در اجلاس جهانی کارآفرینی CTA 2019 در لاهه به میزبانی مایک پومپئو ، وزیر امور خارجه ایالات متحده و مارک روته نخست وزیر هلند حضور یافت.

شاپیرو ، مدیر عامل CTA طی بیانیه ای اعلام کرد:” ایوانکا ترامپ به عنوان یک رهبر تجاری و کارآفرین ، طرفدار ایجاد مشاغل پایدار در خانواده ها از طریق توسعه نیروی کار، آموزش و مهارت آموزی می باشد. ما در افتتاحیه CES از او استقبال می کنیم ، زیرا او قرار است دیدگاه خود در مورد نقش فناوری در ایجاد و فعال کردن نیروی کار آینده را به اشتراک بگذارد. “

سخنران های اصلی دیگر CES 2020 که از هفتم تا دهم ژانویه  برگزار می شود را مدیرعامل Quibi مگ ویتمن و موسس Quibi جفری کاتزنبرگ که قبل از آغاز نمایشگاه در اوریل 2020 برای سخنرانی حاضر می شوند ، لیندا یاکارینو مدیر تبلیغات و روابط  شرکت NBCUniversal  ، اولا کالنیوس رئیس Daimler ، اد باستین مدیرعامل خطوط هوایی دلتا (Delta) ، هیون سوک کیم مدیرعامل شرکت الکترونیکی سامسونگ ، مارک بنیوف مدیرعامل و رئیس شرکت Saleforce و آلن جوپ مدیرعامل شرکت Unilever تشکیل می دهند.

برچسب
منبع

بیشتر بخوانید