جدید ترین عناوین خبری امروز
Registering new users is currently not allowed.
آمادگی کمدی «خط استوا» برای اكران

آمادگی کمدی «خط استوا» برای اكران

فیلم خط استوا به كارگردانى اصغر نعيمى و تهیه کنندگی حمید پنداشته و نویسندگی محمد رضا آریان، با طى كردن آخرين مراحل فنى آماده نمايش شد. فرهاد اصلانى در نقش رييس فدراسيون فوتبال و سيامك انصارى در نقش نايب رييس فدراسيون بازيگران اصلى اين فيلم هستند و آزاده صمدى نيز در كنار آنان به ايفاى نقش ميپردازد. این فیلم با ژانر طنز به مسائل اجتماعی و ورزشی می پردازد.

اصغر نعیمی بیان نمود: این فیلم در حال حاضر فیلمبرداری خود را به پایان رسانده و مراحل نهایی فنی را پشت سر می گذارد، «خط استوا» مضمونی اجتماعی دارد که تلنگری هم به مسائل ورزشی می زند.

و دربارع ساختار این فیلم اضافه نمود: این فیلم از لحاظ نوع ساختار و فیلمسازی ادامه ای بر فیلم‌های گذشته من است اما از لحاظ لحن و اتمسفر فیلم؛ تجربه جدیدی هم برای خود من خواهد بود.

اين فيلم قصه رييس و نايب رييس فدراسيون فوتبال را روایت می کنند كه براى انجام اجلاس سالانه afc بايد راهى مالزى شوند اما يك ناهماهنگى برنامه آن ها را به هم ميريزد.

«خانه فيلم» پخش اين فيلم سينمايى را بر عهده دارد و در حال برنامه ريزى براى اكران آن در اولين فرصت است.

تدوین این فیلم برعهده سیامک مهماندوست و مجری طرح این فیلم احسان ظلی‌پور می باشد.

اصغر نعیمی، سابقه کارگردانی فیلم های سینمایی نظیر «بی وفا»، «سلام بر عشق»، «سایه‌های موازی» و «هایلایت» را در کارنامه هنری خود دارد.

0 0 vote
Article Rating
برچسب ها:
ورود به سایت دیدگاه ها 0
Subscribe
اعلام کردن به
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x