جدید ترین عناوین خبری امروز
Registering new users is currently not allowed.
بازی Among Us یا پیدا کردن قاتل بین ما

بررسی بازی Among Us

عنوان چند نفره محبوب Among Us  به دلیل گیم پلی سرگرم کننده ، بی پروا و طراحی های رنگارنگ شناخته شده است. بدیهی است که به بازیکنان اجازه داده شده است تا بر لذت ناب تمرکز کنند تا اینکه به بسیاری از جزئیات مانند موارد معمول در بازی های نقش آفرینی و موارد دیگر فکر کنند.

پویایی  یا dynamic ساده و گرافیک سبک قدیمی برای سیستم عامل هایی که در حال حاضر می تواند بر روی آنها اجرا شود مناسب است: رایانه های شخصی و دستگاه های تلفن همراه مانند تلفن های هوشمند Android و دستگاه های  .iOS با این حال یک گرافیست فکر می کند که این برای یک بازی نوستالژیک برای بچه هایی که در دهه 90 میلادی بزرگ شده اند نیز مناسب است مثل: Nintendo Game Boy.

انیماتور ، YouTuber و پخش کننده Lumpy Touch ویدیویی را ایجاد کرده تا نشان دهند که اگر Among US یک بازی Game Boy باشد ،چگونه به نظر می رسد. این ویدئو با عنوان “Among Us Gameboy’d” که گروه یا Crewmate  در امتداد راهروهای ساخته شده از انیمیشن هنری پیکسلی می دوند و سپس توسط Impostor – که هم رنگ با بقیه است – کشته می شود ، به تصویر کشیده شده است.

این ویدیو با گرافیکی که نماد Lumpy Touch و سپس آرم InnerSloth شروع می شود. سپس با صفحه اصلی بازی شروع می شود که در آن به بازیکن امکان داده می شود بین حالت Single Player و Multiplayer یکی را انتخاب کند.

در این ویدئو آمده است که حالت Single Player به کاربران امکان می دهد با کارکتر های کنترل شده از طریق CPU بازی کنند. اینکه شخصیت های پردازنده Crewmates هستند یا Impostors ناشناخته باقی مانده است.

شایان ذکر است که “َAmong Us” حالت رسمی Single Player را ندارد. یک نسخه ساخته شده توسط طرفداران وجود دارد ، اما اگرچه بازی سرگرم کننده است ، اما به اندازه بازی با بازیکنان دیگر سرگرم کننده نیست.

0 0 vote
Article Rating

منبع: ibtimes

ورود به سایت دیدگاه ها 0
Subscribe
اعلام کردن به
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x