ردکردن این
Cyberpunk 2077

تایید بخش چند نفره بازی Cyberpunk 2077

سازنده بازی CD Projekt Red در صفحه رسمی توییتر خود بخش چند نفره بازی بشدت مورد انتظار Cyberpunk 2077 را تایید کرد. این بخش مدتی پس از انتشار بازی بصورت رسمی منتشر میشود.
بازی سایبرپانک 2077 بصورت تک نفره Single-player و بخص داستانی در ماه آپریل سال 2077 منتشر میشود.

شرکت سازنده اعلام کرد که: “ما به رویداد انتشار بازی نزدیک میشویم و بازی در بخش داستانی و تک نفره در تاریخ مقرر یعنی آپریل 2077 منتشر میشود، همچنین بطور رسمی تایید میکنیم ما در حال کار بروی بخش چند نفره Multiplayer هستیم.”

Cyberpunk 2077

شرکت لهستانی اضافه کرد که بخش چند نفره بصورت یک DLC و رایگان منتشر خواهد شد هدف اصلی این شرکت فعلا بخش داستانی و تک تفره بازی است.

صحبت های این شرکت در قسمت استخدام بازی مطرح شد.بخش چند نفره در مراحل اولیه است. و این شرکت در حال استخدام مدیر طراحی، طراح گیم پلی بازی و یک برنامه نویس ارشد هستند.

توییت شرکت سی دی پراژکت رد در خصوص بخش چندنفره بازی

تا الان هیچ تصویری از بخش چند نفره بازی منتشر نشده و سبک بخش چند نفره شاید بخش هایی مانند Deathmatch یا حالت بتل رویال و سایر حالت های مولترپلیر را شامل میشود.  نمیتوان دقیق حدث زد که بازی در این بخش به چه شکل خواهد بود شاید هم همانند بازی GTA Online و یا ممکنه یک چیز کاملا جدید. بلاخره همگی توقع بالایی از شرکت صاحب نام لهستانی دارند تا ما را دوباره شگفت زده کند.

استودیوی CD Projekt Red مدتی پیش اعلام کرده بود که تمامی بازی از جمله کات سین های بازی کاملا اول شخص خواهد بود، اگر چه در گیم پلی اخیر بازی بما نشان میدهد که شما میتوانید هنگام رانندگی دوربین بازی خود را سوم شخص کنید.

بیشتر بخوانید

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.