ردکردن این
Gears5

آپدیت گیرز 5 مشکلات شبکه را رفع میکند.

اولین آپدیت بازی Gears5 منتظر شد، و هواداران کنجکاو هستند تا ببینند محتوای آن چیست. جواب کوتاه؟ چیز زیاد نیست. شرکت توسعه دهنده بازی کوالیشن اطلاعاتی درباره این بروزرسانی ارائه نداده، اما در یک توییتی از طرف شرکت نشان دهنده این است که این بروزرسانی بیشتر برای نبردهای بازیکنان و تاثیرات آن برروی سوارم هاست.

Gears5
Gears 5

گیرز 5 برای همه گیمرها در تاریخ 10 سپتامبر منتشر شد و بخش جدیدی از داستان را رونمایی کرد و مودهای چند نفره متعددی نیز ارائه داد. متاسفانه از همان روز انتشار برخی ازبازیکنها  با خطا و ارور 0x80004001 مواجه شدند که این خطا از طرف شبکه بازی در بخش چند نفره است. شرکت کوالیشن برای جبران این ایراد و عذرخواهی از هواداران به آنها 5 روز Boost و 600 Scrap  هدیه داد.

اما مشکلاتی که اکثر بازیها بخاطر فشار روی شرکت ها بر تیم سازنده برای انتشار بموقع این چنین مشکلات قابل بخشش است و باید به تیم توسعه دهنده اعتماد داشت.

شرکت کوالیشن نوشت: “علیرغم ابراز نگرانی ها در مورد تغییرات بازی، بازی گیرز 5 عنصر اصلی خود که یک اکشن خشن با داستان غنی است رو نگه داشته و بازی پر از مبارزات با اسلحه های سنگین و لذت است.”

ما اطمینان داشتیم که بازی گیرز 5 باید تغییرات گسترده ای میکرد یا کامل منسوخ میشد.  اما The Coalition در مسیر درستی قرار داشت و بازی گیرز 5 را با همان حس و حال زیبای قدیمی خود و با استفاده از مکانیز های جدید، با قدرت درخشش داشت و نسخه گیرز 5 تونست نظر اکثر منتقدای سرسخت این صنعت را راضی کند.

نظر شما چیست؟ با ما در قسمت نظرات در میان بگذارید.

برچسب
منبع

بیشتر بخوانید

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.