ردکردن این
مراسم اهدای جوایز فستیوال فیلم تورنتو لغو شد

مراسم اهدای جوایز فستیوال فیلم تورنتو 2019 کنسل شد

در جدیدترین اخبار فستیوال فیلم تورنتو  2019 ، بنابر مصاحبه عوامل TIFF با هالیوود ریپورتر امسال برخلاف سالهای گذشته مراسم اهدای جوایز برگزار نخواهد شد. 

قرار است برندگان از طریق شبکه های اجتماعی اعلام شوند. چون این فستیوال مردمی محور و غیر رقابتی است و چیز به عنوان هیئت داوران ندارد و برندگان بر اساس رای مردم انتخاب می شوند. می توان گفت روش جالب و جذابی برای انتخاب برندگان انتخاب شده است.

در این صورت در شبکه های اجتماعی، برندگان راحت تر می توانند با مخاطبان و طرفداران خود ارتباط برقرار کرده و جشن بگیرند. در هر صورت این تصمیم جالبی و کمی عجیبی بود که برگزار کنندگان جشنواره فیلم تورنتو اتخاذ کرده اند.

فستیوال فیلم تورنتور هر ساله در سپتامبر بعد از روز کارگر ( در کانادا نخستین دوشنبه سپتامبر ) به مدت ده روز برگزار می شود. و به علت غیر رقابتی بودن، برندگان بر اساس رای مردم انتخاب میشوند. جایزه بزرگ که هر ساله به بهترین فیلم بلند اهدا می شود توسط مردم انتخاب می شود. و از همه مهمتر این است که معمولاً بهترین فیلم از نگاه مردم در این جشنواره غالباً جزو نامزدهای اسکار بوده است و بعضاً جایز بهترین فیلم اسکار را از آن خود کرده است.

برندگان در تاریخ 15 سپتامبر از طریق شبکه های اجتماعی اعلام خواهند شد.

بیشتر بخوانید

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.