ردکردن این
Cyberpunk 2077

حالت فوتو مود در بازی Cyberpunk 2077

اکانت رسمی بازی Cyberpunk 2077 در یک تویتی احتمالا حالت عکسبرداری را در بازی مورد انتظار شرکت CD Projekt Red یعنی سایبرپانک 2077 منتشر کشد. حالت فوتو مود در طی سال های اخیر در بازی ها بسیار محبوب شده و اینکه در این بازی شاهد آن باشیم قابل پیشبینی است. عکس گرفتن از Night City که شهری پر از نورهای نئونی و رنگارنگ است میتواند بسیار جذاب و زیبا باشد. (تیم سازنده بازی سایبرپانک 2077 در تویتی پارسال اعلام کردند که در حال کار روی حالت فوتو مود هستند). بازی بعد از نمایش گیمپلی های متعدد وعطش مارو برای تجربه بیش از بیش افزایش داده است. همچنین این بازی در رویداد PAX نیز حضور خواهد داشت.

در ادامه کلیپ کوتاهی را که اکانت رسمی بازی در حساب تویتیری خود قرار داده است مشاده میکنیم. این کلیپ آیکون دوربین را مشاهده میکنیم که به احتمال زیاد از حالت Photo Mode رونمایی میکند. باید منتظر ماند و دید که در چه تاریخی حالت Photo Mode بصورت رسمی به بازی اضافه میشود. اگر همانگونه که در بالا  گفتیم تیم سازنده اعلام کرده بود که در حال کار بروی این حالت است اما خب تا چیزی رسمی عرضه نشه نمی توان بصورت قطعی از چیزی مطمئن شد.

بازی سایرپانک 2077 هفته بعد در مراسم PAX در کشور استرالیا که نمایش 45 دقیقه ای خواهد داشت که در آن اطلاعات بیشتر و گیم پلی جدیدی را مشاهده خواهیم کرد. با اس جی پلاس از آخرین اخبار بازی همراه باشید.

بازی جهان باز Cyberpunk 2077 توسط شرکت سی دی پراژکت رد در تاریخ 16 آپریل 2020 پنج شنبه، ۲۸ فروردین ۱۳۹۹ برای PC, XBox One, PS4 منتشر میشود.

نظر شما درباره این حالت در بازی چیست؟

منبع

بیشتر بخوانید

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.