ردکردن این
RDR2PC

تریلر نسخه PC بازی Red Dead Redemption 2

بعد از مدت ها انتظار نسخه PC بازی بشدت تحسین شده Red Dead Redemption 2 توسط شرکت راکستار تایید شد. اما تا امروز چیزی جز چند اسکرین شات از این نسخه مشاهده نکردیم تا اینکه شرکت راکستار گیمز با یک تریلر یک دقیقه ای تصاویری با کیفیت از محیط بازی را نشان داد. در این تریلر که با صدای شخصیت اصلی بازی یعنی آرتور مورگان همراه است، شاهد تصاویری بسیار زیبا و بهینه شده با نرخ 60 فریم بر ثانیه هستیم همچنین بازی از وضوح تصویر 4K با نرخ 60 فریم برثانیه پشتیبانی میکند.

نسخه PC بازی گزینه هایی برای کارت گرافیک های رده بالا را اضافه کرده تا از تمام توان گرافیکی این بازی استفاده شود. قابلیت هایی مانند وضوح 4K و 60 فریم بر ثانیه که بدلیل محدودیت های سخت افزاری کنسول ها نمیتوانستیم شاهد آن باشیم اکنون در نسخه کامپیوتر های شخصی شاهکار شرکت راکستار را زیباتر از هر زمان دیگری میتوان تجربه کرد.

در ادامه میتوانید تریلر نسخه PC را مشاهده کنید:

مشاهده با کیفیت 4K در یوتیوب

در نشست خبری شرکت راکستار اعلام کرد که نسخه پی سی RDR2 شامل بهبود گرافیکی خواهد بود این بهبود ها شامل Draw Distances که برای دیدن محیط های دور استفاده میشود، شما در نسخه پی سی میتوانید با اضافه کردن مقدار این گزینه دورترین محیط ها را نیز مشاهده کنید. قابلیت هایی بعدی مانند سیستم نورپردازی بهتر و همچنین سیستم سایه زنی بهتر از نسخه کنسول وجود دارد. برای گیاهان و درختان نیز بافت های (Texture) کاملا جدید اضافه شده. بجز بهبود گرافیکی شاهد محتوای جدید در بخش داستانی نیز خواهیم بود.

برای بازی با وضوح 4K با نرخ 60 فریم بر ثانیه نیازمند سیستم قدرتمندی خواهید بود. اگر چه هنوز بطور دقیق مشخص نیست برای اجرا با وضوح 4K/60fps به چه سیستمی مورد نیاز است، اما به جرات میتوان گفت به قطعات سخت افزاری رده بالا برای تجربه به بهترین نحو نیاز دارید. البته این به این معنا نیست که بازی روی سیستم های میان رده قابل اجرا نیست چون راکستار گیمز در بهینه کردن بازی های خود بروی کامپیوتر های شخصی دست توانایی دارد.

در ادامه سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی را میتوانید مشاهده کنید:

حداقل سیستم مورد نیاز:

 • OS: Windows 7 – Service Pack 1 (6.1.7601)
 • Processor: Intel Core i5-2500K / AMD FX-6300
 • Memory: 8GB
 • Graphics Card: Nvidia GeForce GTX 770 2GB / AMD Radeon R9 280 3GB
 • HDD Space: 150GB
 • Sound Card: DirectX compatible

سیستم پیشنهادی:

 • OS: Windows 10 – April 2018 Update (v1803)
 • Processor: Intel Core i7-4770K / AMD Ryzen 5 1500X
 • Memory: 12GB
 • Graphics Card: Nvidia GeForce GTX 1060 6GB / AMD Radeon RX 480 4GB
 • HDD Space: 150GB
 • Sound Card: DirectX compatible

نسخه PC بازی Red Dead Redemption 2 شامل مراحل بانتی هانتر جدید، گانگستر های جدید، اسلحه های جدید و موارد دیگر خواهد. بخش آنلاین بازی نیز در بازی وجود دارد که از آخرین مود چندنفره نیز پشتیبانی میکند. اگر بازی RDR2 را تا 22 اکتبر، 28 مهر پیش خرید کنید، میتوانید دو بازی رایگان از بازی های شرکت راکستار را دریافت کنید این بازی ها در لانچر راکستار خواهد بود البته مزایای بییشتری نیز هنگام پیش خرید وجود خواهد داشت که متعاقباً اعلام خواهد شد.

بازی Red Dead Redemption 2 در تاریخ 5 نوامبر، 14 آبان برای کامپیوتر های شخصی عرضه میشود. برای گوگل استادیا نیز اواخر ماه نوامبر منتشر خواهد شد. نسخه Steam نیز در ماه دسامبر در دسترس خواهد بود.

برچسب
منبع

بیشتر بخوانید

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.