ردکردن این
سریال لوسیفر

فصل نهایی سریال لوسیفر به دو بخش تقسیم شده است؛

در جدیدترین اخبار دنیای سینما و تلویزیون وب سایت The Wrap خبر از دو بخشی بودن فصل پایانی سریال لوسیفر داد. سریال لوسیفر به پایان خودش نزدیک می شود و قرار است فصل پنجم فصل پایانی این سریال باشد ولی خبر خوبی برای دوست داران لوسیفر دو بخشی بودن فصل آخر است.

پیش تر در خبری که شبکه نتفیلیکس منتشر کردپ، خبر از 16 قستمی بودن فصل آخر داده بود. حال باتوجه به دو بخشی بودن این فصل باید گفت این فصل به هشت قسمت اول با نام 5A و هشت قسمت دوم با نام 5B پخش خواهد شد. بخاطر اینکه شبکه نتفیلیکس به صورت یکجا سریالهای خود را پخش می کند. زمانی که اعلام شود فصل پنجم به دو بخش تقسیم شده این هیجان را نیز برای علاقمندان افزایش میدهد. یجورایی انگار دو فصل دیگر درانتظار علاقمندان خواهد بود؛ و در دو زمان متفاوت فصل آخر منتشر می شود. البته خبر دقیق تری درباره زمان پخش این فصل مشخص نشده است. فقط در ماه ژوئن اعلام شد که لوسفیر برای فصل پنجم در سال 2020 مجوز گرفته و فصل پنجم فصل نهایی آن است .باید صبر کرد و منتظر بود که تاریخ پخش آن در سال 2020 مشخص شود. 

پس از آنکه سه فصل اول این سریال در شبکه فاکس پخش شد و نزدیک به یک سال نیز متوقف شده بود . شبکه نتفیلکس این سریال را در ماه می سال 2019 دوباره کلیک زد و ده قسمت از این مجموعه پحش شد.

سریال لوسیفر در تاریخ 25 ژانویه 2016 پخش خود را در شبکه فاکس آغاز کرد. تهیه کننده این مجموعه تام کاپینوس است و بازیگرانی همچون تاد الیس ( در نقش لوسیفر ) ، لوران جرمنی ، لسلی آن-برنت ، راشل هریس در آن به ایفا نقش می پردازند.

بیشتر بخوانید

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.