ردکردن این
House-of-the-Dragon

پیش درآمد سریال بازی تاج و تخت ساخته خواهد شد.

شبکه HBO ساخت پیش درآمد سریال بازی تاج و تخت با نام House of the Dragon را رسما معرفی کرد. محوریت سریال درباره خاندان تارگرین ها خواهد بود.
میگل ساپوچنیک که چندین قسمت از سریال بازی تاج و تخت از جمله  “Hardhome” و “Battle of the Bastards” را کارگردانی کرده بود، وظیفه ساخت قسمت  پیش درآمد و همچنین برخی دیگر از قسمتها را بر عهده خواهد داشت.
House of the Dragon بر اساس کتاب آتش و خون (Fire & Blood) به قلم جورج آر آر مارتین ساخته خواهد شد. این سریال قرار است تاریخچه خاندان تارگرین را به تصویر بکشد. کسی بلویس رئیس برنامه ریزی شبکه HBO در طی مراسم ویژه سرویس HBO Max خبر ساخت 10 قسمت برای این سریال را اعلام کرد. این درحالی بود که خبر کنسل شدن بخش دیگری از پیش درآمد سریال تاج و تخت که قرار بود با بازی نائومی واتز ساخته شود، اعلام شد.
داستان سریال House of the Dragon قرار است 300 سال قبل از اتفاقات سریال تاج و تخت باشد. داستان درباره آگون اول تارگرین و همسرانش ویسنیا و رینیس خواهد بود که ماجرای فتح وستروس را آغاز خواهند کرد.
شعار سریال Fire Will Reign (آتش حکمرانی خواهد کرد) خواهد بود. این شعار اشاره دارد به این واقعیت که تارگرین ها از قدرت اژدهایان خود برای به دست گرفتن هفت پادشاهی استفاده کرده و یک سلطنت را برای مدت سه قرن ادامه میدهند. تا اینکه سرانجام شاه دیوانه Mad King توسط جیمی لنستر و رابرت برثون به قتل میرسد و رابرت بروی تخت پادشاهی مینشیند. البته تخت آهنین توسط آگون ملقب به فاتح با شمشیرهایی که توسط اربابان وستروس در اختیار داشت جعل شده بود. بنابراین ممکن است شاهد خلق آن در این سریال باشیم .

House of the Dragons-Game of Thrones poster
پوستر سریال خاندان اژدها

بلویز در رابطه با این سریال گفت: “جهان تاج و تخت در داستان پردازی بسیار غنی است. ما مشتاقانه به دنبال ریشه های خاندان تارگرین ها و روزهای ابتدایی وستروسبه همراه میگل، رایان و جورج هستیم تا آنها را بررسی کنیم.”
تاریخ اکران دقیقی از پخش این سریال هنوز اعلام نشده، اما با توجه به اینکه هنوز روزهای آغازین ساخت سریال است، بعید به نظر می رسد که بتوان آن را پیش از سال 2021 تماشا کرد.

برچسب
منبع

بیشتر بخوانید

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.