ردکردن این
جنگ پاگان

رونمایی شبکه “جم هیدن AFM” از فیلم “جنگ پاگان” ، ماجرای حمله گروهی از وایکینگ ها به قلعه ساکسون

با توجه به شاد بودن اکثر فیلم های کریسمس ، جالب است بدانید که “پاگان جنگجو” هیچ ربطی به فیلم “تنهایی در خانه” و ” یک سرود کریسمس ” ندارد .

در میان جلگه های سرسبز اطراف انگلیس گروه وحشی وایکینگ ها به یکی از قلعه های ساکسون حمله می کنند و هر کسی را که می بینند می کشند . در این میان ، آخرین بازمانده ساکسون ها با همکاری تعدادی جادوگر ، روح شیطانی را برای انتقام فرا می خواند.

“لوئیسا وارن” کارگردان این فیلم می گوید: “من درک می کنم که این فیلم ممکن است با سایر فیلم های کریسمس متفاوت باشد . و این در حالی است که “جنگجوی پاگان” در تابستان فیلمبرداری شده و نمی تواندهیچ شباهتی با حال و هوای فصل تعطیلات کریسمس داشته باشد و “روح ” در این فیلم “Krampus” ، هیولای اسطوره ای اروپایی نیمه بز، نیمه دیو شیطانی است که برای ترساندن کودکان استفاده می شود و باز هم هیچ ارتباطی به بابا نوئل دوست داشتنی کودکان  ندارد.”

در اصل نام این فیلم “کارامپوس و وایکینگ ها” بود ولی شبکه ITN – لیبل ژانری که این فیلم را بهAFM فروخت – نام آن را عوض کرد.

وارن در مورد بودجه اندک ساخت این فیلم می گوید” “جنگجوی پاگان” حداکثر تلاشش را برای مخفی کردن محدودیت ها می کند .  در هیچ کجای فیلم بیشتر از 5 جنگجوی وایکینگ در مقابل حداکثر 6 سکسون وجود نداشت”.

بیشتر فیلم طی 10 روز در قلعه واقعی “بودیام” قرن چهاردهم و اطراف آن در جنوب انگلستان فیلمبرداری شد. بودجه اختصاص یافته به فیلم “جنگ پاگان” حتی برای اجاره قلعه به عنوان لوکیشن اصلی کافی نبود ، “وارن ” و تیم اش کارشان را هر روز صبح یکی دو ساعت قبل از رسیدن توریست ها انجام می دادند و بعد به سمت دیگری از قلعه می رفتند و بخش جنگل را فیلمبرداری می کردند . “وارن ” می گوید :” با وجود داربست های حقیقی که در قلعه وجود داشت ما مجبور بودیم آن ها در بیرون قلعه مجددا بازسازی کنیم .”

این فیلم با گروه فیلمسازی فعال و بودجه کم ، می تواند جای خود را در میان عناوین ژانری چون “جنگ وایکینگ ها ” و فیلم های ترسناکی چون “نفرین مترسک” ، “عروس مترسک”، انتقام مترسک ” و “دندان پری” باز کند.

امسال زمستان منتظر دیدن این فیلم از شبکه AFM باشید.

برچسب
منبع

بیشتر بخوانید

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.