ردکردن این

حضور دوباره و ویژه ” Friends (دوستان)” در مراحل برنامه ریزی اخیر شبکه HBO Max

بر اساس تائید منابع  Variety ، حضور مجدد و ویژه “دوستان” ، با این  که هنوز فیلمنامه تالیف شده ای ندارد ، در دستور کار آینده رسانه WarnerMedia قرار می گیرد.

منابع می گویند مهره  های اصلی این سریال کمدی، ” جنیفر آنیستون” ، “لیسا کودرو” ، “کورتنی کوکس ” ، “مت له بلانک”، “متیو پری” و ” دیوید شویمر ” ، در حال تصمیم گیری برای حضوری ویژه در کنار ” دیوید کرین ” و ” مارتا کافمن ” تهیه کنندگان این فیلم، هستند که قرار است با هم این فیلم را کنند.  در حال حاضر هیچ برنامه مدون خاصی در مورد جزئیات این سریال و این که چگونه و در کجا خاص به نظر برسد وجود ندارد . به احتمال زیاد ، طراحان و تولید کنندگان بعدا با تبادل داستان ها و خاطرات قسمت های قبلی بتوانند این کار را به انجام برسانند .

شبکه های تلویزیونی HBO Max و Warner Bros که تولید کننده این سریال بودند از اظهار نظر خودداری نمودند .

خبرها حاکی از آن است که چهار ماه بعد از گرفتن حقوق نمایش اختصاصی برای سریال های NBC از نتفلیکس توسط HBO Max  که در طی معامله ای با WBTV صورت گرفت  از ماه می سال 2020  همه 236 قسمت این سریال از نتفیلیکس حذف شده و بر روی HBO Max به نمایش در می آید.

“کافمن” یکی از تهیه کنندگان این سریال کمتر از دو ماه قبل حضور مجدد آن را غیر محتمل دانست و در پنل جشنواره تلویزیونی “Tribeca” با یادآوری بیست و پنجمین سالگرد نمایش سریال ” دوستان” گفت :”ما پروژه حضور مجدد دوستان را انجام نخواهیم داد  و تصمیمی برای راه اندازی مجدد آن نداریم.”

آخرین خبرها نشان می دهند که به خاطر پیشنهادات اخیر ممکن است ذهنیت او نیز در مورد این پروژه تغییر کرده باشد.

همزمان با راه اندازی مجدد و تمدید بسیاری از فیلم های دیگر در تلویزیون که در پلات فرم های مختلف اعلام می شوند ، ” جنیفر آنیستون” هم اخیرا عدم حضور مجدد فیلم “دوستان” به شکل یک فیلم سینمایی را مورد بررسی قرار داده است .

آنیستون به Variety گفت: ” چون تولید کنندگان ما تمایلی به بازگشت این سریال ندارند ، اجازه این کار را به ما نمی دهند ” و افزود:” حضور مجدد این سریال تنها خواسته ما نیست بلکه درخواست بسیاری از هواخواهان ما نیز هست.”

آنیستون ، مدتی قبل با گذاشتن پستی از عکس “دوستان” با عنوان ملاقات مجدد باهم در اینستاگرام ، اینترنت را منفجر کرد ، او قبل از این هم در برنامه “الن دی جنرس شو” موضوع ” دوستان ” را پیش کشید و گفت که می تواند عوامل آن را برای ساخت مجدد فیلم  راضی کند.

او به دی جنرس گفت:” من دوست دارم چنین فیلم هایی وجود داشته باشند ولی ما نمی دونیم که باید برای راه اندازی مجدد آن ها چه کار کرد؟ با این حال تلاشمان را می کنیم و در حال انجام فعالیت هایی در این راستا هستیم .”

“هالیوود ریپورتر” اولین بار این خبر را به طور ویژه گزارش کرد.

سریال کمدی آمریکایی دوستان ، در فاصله سالهای 1994 تا 2004 توسط دیوید کرین و مارتا کافمن تولید و از شبکه NBC پخش شد. این سریال در ده فصل و جمعا 236 قسمت تولید گردید که هنوز هم از برخی شبکه های تلویزیونی پخش می شود. این سریال در مورد زندگی شش دوست است که به محبوبیت زیادی در میان تماشاگران خود دست یافت . “دوستان” 62 بار نامزد جایزه امی شد و فصل هشتم آن جایزه بهترین سریال کمدی امی را در سال 2002 به دست آورد. سریال دوستان یکی از پر هزینه ترین سریال های ساخته شده است.

برچسب
منبع

بیشتر بخوانید

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.