ردکردن این

رد پای “دونالد ترامپ” در فیلم “Bombshell”

“شارلیز ترون” بازیگر این فیلم در نقش ” مگان کلی ” مجری و گوینده معروف فاکس نیوز ، گفت : ” نمایش “Bombshell” از شبکه D.C. ، در شرایطی که این فیلم سینمایی در مورد زنانی است که در روزنامه “فاکس نیوز” کار می کنند زنانی که در معرض آزار جنسی “راجر آیلز ” ، رئیس سابق فاکس نیوز قرار دارند، نمی توانست بدون در نظر گرفتن سیاست های دونالد ترامپ انجام پذیرد.”

“ترون” به عنوان بازیگری که قبلا شخصا وکیل بوده و 10 سال با فاکس نیوز کار کرده  ، شخصیت “مگی کلی” را به تصویر می کشد ، زنی که اداره اولین مذاکرات پارلمانی سال 2015 را برعهده داشت و سریعا بر سر سوالی که در مورد رفتار با زنان پرسید، با ترامپ درگیر شد . این لحظه در فیلم به طور برجسته به نمایش گذاشته شده است.

ترون به “دانا باش” خبرنگار CNN گفت :” نقطه قوت این فیلم آن است که خود داستان  به ما می گوید در فیلم دنبال چه چیزی بگردیم . در حال حاضر ما نگران این هستیم که سیاستها ، موضوع اصلی این فیلم را تحت تاثیر قرار ندهند ولی سیاست ها در داستان وارد شدند چون شخصیت اصلی فیلم ، خارج از محل کارش،  به شکل های متفاوت با سیاست دست و پنجه نرم می کند. او اساسا آنقدر شجاع بود که در زمان ترامپ ، روزنامه نگاری می کرد ، و همه این اطلاعات را منتشر می نمود این کار هنوز هم تکان دهنده است”. بازیگر برنده جایزه اسکار در ادامه گفت :” هنوز هم به نوعی شما در مورد چنین چیزهایی مطالبی را می شنوید و بعد از دو هفته ناگهان انگار آن موضوع ناپدید می شود و هیچ کس از آن حرفی نمی زند. “

ساخت این فیلم سینمایی در انجمن تصاویر متحرک به کارگردانی “جی روچ” و فیلمنامه نویسی “چارلز رندولف” ، نویسنده برنده جایزه اسکار در فیلم “کمبود بزرگ “صورت گرفته است . “نیکول کیدمن” نقش “گرتچن کارلسون” را بازی می کند زنی که دادخواست سال 2016  را مطرح نمود این دادخواست شروعی بود برای شکایت سایر زنان قربانی “آیلز” که در نهایت به استعفای این مرد جنایتکار منجر شد . “مارگوت رابی” در نقش “کیلا پوسسیسل” ، یک شخصیت پیچیده که نماینده روزنامه نگاران زن می باشد را بازی می کند. تهیه کنندگی این فیلم سینمایی را “ترون” به همراهی “بت کونو” و “ای جی دیکس” بر عهده دارند.

“روچ” می گوید در این فیلم یکی از لحظات بسیار مهیج مناظره انتخاباتی سال 2016 نیز به طور برجسته نشان داده می شود : ” “واشنگتن پست” مطلبی را در حاشیه برنامه تلویزیونی “اکسس هالیوود” منتشر می کند که حاوی صدای ترامپ بی خبر از روشن بودن میکروفنی که هنوز روی لباس اوست در مورد بدرفتاری جنسی با زنان می باشد . ترامپ بعدها آن را تحت عنوان “گفتگویی در پشت در های بسته” رد کرد”.

ترون می گوید:” آنها نمی توانستند از ما بخواهند که بیشتر از این داستان را دستکاری کنیم با این حال ما نگران بودیم مبادا این فیلم تبدیل به یک فیلم سیاسی شود چون موضوع اصلی این فیلم آزار جنسی زنان بود” او اضافه کرد: ” در حقیقت ما می خواهیم به آن ها بگوئیم که حتی اگر ما با فکس نیوز موافق نباشیم یا به قول خودتان اینجا قلمرو سیاستهای شما باشد ، به عنوان یک مطلب بی طرف ، این یک داستان غیر سیاسی است ولی نمی تواند نامی از سیاست نبرد این فقط داستان دنیای یک نفر است که از بد ماجرا می توان آن را به بسیاری از انسانها نسبت داد.”

این فیلم سینمایی 13 دسامبر آماده پخش از شبکه D.C خواهد بود.

برچسب
منبع

بیشتر بخوانید

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.