ردکردن این
Lord of the Rings

اطلاعاتی درباره سریال ارباب حلقه ها

شاهکار فراموش نشدنی پیتر جکسون اینبار در قالب تلویزیون. سریال ارباب حلقه ها قرار است با بودجه بسیار بالای 1 میلیارد دلاری توسط آمازون ساخته شود (بله درست شندید 1 میلیارد دلار). شرکت آمازون با خرید حق تولید این سریال با قیمت 250 میلیون دلار از نویسنده آن (J.R.R Tolkien’s) خریداری کرد.

احتمالا زیاد سریال ارباب حلقه ها (The Lord of the Rings) اولین سریالی خواهد بود که بودجه تولید آن به 1 میلیارد دلار برسد. در سال 2017 اعلام شد، آمازون حقوق تلویزیونی ارباب حلقه ها را برای چندین فصل خریداری مرد. این سریال قرار است توسط استودیو های آمازون به همراه Tolkien Estate و Trust، و همچنین همکاری شرکت برادران وارنر و نیو لاین سینما (تو شرکت سازنده فیلم های ارباب حلقه ها و مجموعه هابیت ها) ساخته شود. منابع مختلفی تخمین زنده اند که این مقدار بودجه برای ساخت دست کم برای 5 فصل باشد به علاوه یک اسپیناف.

با این مقدار بودجه ساخت به احتمال باید شاهد سریالی بسیار حماسی با جلوه های بصری عالی و موسیقی فوق العاده باشیم.

داستان این سریال قرار است اتفاقات ما قبل اولین کتاب The Fellowship of the Ring رخ دهد. داستان های جدید در سرزمین میانه میتواد بسیار جذاب و همیشه حماسی باشد.

حضور سازنده فیلم های ارباب حلقه ها “پیتر جکسون” هنوز مشخص نیست. در ژوئن سال 2018 شرکت آمازون درباره پیتر جکسون گفت: “در مورد صحبته های ما با آقای پیتر جکسون خوب بوده است و رفتار اون بسیار دوستانه بود. ما هنوز پاسخ درستی نتوانستیم بگیریم، در آینده مشخص خواهد شد که او با ما در ساخت سریال همراهی خواهد کرد یا خیر و اینکه در چه زمینه هایی میخواهد با ما همراه باشد، همه چیز به زمان نیاز دارد تا ببینیم او خواهد بود یا خیر.”

تاریخ دقیقی از پخش هنتوز مشخص نشده است. اگرچه، رئیس استودیو آمازون “جنیفر سالکه” در گفت و گویی با هالیوود ریپورتر گفت: “امیدواریم در سال 2021 پخش شود”. طبق قرار داد تولید، سریال می بایست در طول دوسال در مرحله تولید باشد. پس شاید بتوان امیدوار بود که سریال در سال 2021 برای نمایش آماده بشود.

برچسب
منبع

بیشتر بخوانید

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.