ردکردن این

مارتین اسکورسیز کارگردان “مرد ایرلندی” ، فیلم ” Killers of the Flower Moon” را می سازد

“مرد ایرلندی” مارتین اسکورسیز که اکنون در نتفلیکس است ، احتمالا برای اسکار رقابت خواهد کرد . ولی اسکورسیز آماده ساخت فیلم هایی با موضوعات متفاوت است . او علاوه بر این که قصد ساخت مستندی در عرصه موسیقی دهه 1970 را دارد می خواهد فیلم بعدی اش با نام “Killer of the Flower Moon” را نیز بسازد ولی زمان فیلمبرداری آن هنوز به طور رسمی اعلام نشده است. پیش بینی می شود لئوناردو دیکاپریو و رابرت دنیرو هر دو از بازیگران این فیلم باشند . “Killer of the Flower Moon” به شرح  پرونده هایی در مورد قتل های Osage دهه 1920 می پردازد. طبق گفته رودریگو پرتیو فیلمبردار ، ساخت فیلم بعدی اسکورسیز در ماه مارس سال 2020 شروع می شود.

وی افزود تا زمانی که مارتین اسکورسیز به ساخت فیلم های سینمایی ادامه دهد من از دیدن آن ها هیجان زنده خواهم شد . من هنوز هم از مرد ایرلندی صحبت می کنم  فیلمی که اولین بار اوایل امسال در NYFF به تماشای آن نشستم و بعد دوبار آن را در تعطیلات آخر هفته شکر گزاری مشاهده کردم  من حتی نمی توانم تصور کنم که چطور کارگردان این کار می تواند در آینده فیلمی بهتر از این بسازد ولی من مطمئنم که او حتما راهی پیدا می کند. رودریگو پرتیو که فیلمبرداری  “مرد ایرلندی” را هم انجام داد اکنون در حال آماده شدن برای فیلم برداری سینمایی بعدی اسکورسیز است. پرتیو در گفتگو با Collider خبرنگار وریتی  تائید کرد که فیلمبرداری فیلم “Killers of the Flower Moon” در ماه مارس سال 2020 شروع خواهد شد . پرتیو اضافه کرد : ” هم اکنون من در حال تحقیق در مورد روش های متفاوتی به منظور فیلمبرداری این فیلم هستم چون ما باید با هم جلسه ای داشته باشیم و من عکس ها و ایده های پیشنهادی ام را به اسکورسیز نشان خواهم داد . او هم احتمالا افکاری در سر دارد . ما هنوز هیچ تصوری خارج از چارچوب فیلم نداریم .”

بر اساس کتاب غیر داستانی تالیف دیوید گرانن ، فیلم ” Killers of the Flower Moon” روی قتل های سریالی منطقه Osage در اکلاهاما در دهه 1920 متمرکز می شود :

بعد از کشف نفت در سرزمین آن ها ، Osage ها سوار اتومبیل های آخرین مدل شدند ، عمارت های مجللی را برای زندگی ساختند و فرزندانشان را برای تحصیل به اروپا فرستادند.

بعد از مدتی Osage ها یکی بعد از دیگری کشته شدند . خانواده یک زن Osage به نام مولی بورکهارت اولین هدف این کشتار بودند . یکی از اعضای خانواده او هدف گلوله قرار گرفت و یکی دیگر از آن ها مسموم شد این تازه آغاز کار بود ، هر روز انسان های بیشتری در این منطقه کشته می شدند ، کسانی که شجاعت تحقیق در مورد این جنایت ها را پیدا می کردند نیز به قتل می رسیدند . با افزایش تعداد قتل ها ، سازمان نو تاسیس FBI وارد صحنه می شود و کارآگاه جوان جی ادگار هوور به سراغ یک تفنگدار تگزاسی قدیمی به نام تام وایت می رود تا پرده از راز این جنایت بردارند . وایت گروهی مخفی تشکیل می دهد که شامل یک مامور بومی آمریکایی نفوذی در منطقه نیز می شود و  همراه با بومیان Osage همه با هم  شروع به فاش کردن یکی از مرموز ترین توطئه های تاریخ آمریکا می کنند.

برچسب
منبع

بیشتر بخوانید

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.