ردکردن این

“گای آزاد ” دوست داشتنی ترین فیلم رایان رینولدز

رایان رینولدز روز شنبه  درهمایش Comic Con Experience ، همایش برزیل که در سائوپائولو برگزار می شد حضور یافت. طرفداران دینولدزدر زمان ورودش با استقبالی بی نظیر از او نامش را یک صدا فریاد زدند این در حالی بود که اولین تریلر فیلم “Free Guy”  (گای آزاد) رونمایی شد. رینولدز خطاب به جمعیت گفت :” ما واقعا قصد داشتیم روزهای مدرن را به  دنیا بیاوریم و انسان ها را به نسل های مدرن آینده ببریم .” او در ادامه  رابرت زمکسیس فیلمساز آینده را به عنوان یک عامل تاثیر گذار ذکر کرد و از کار ویل فرل در فیلم “الف” و پیتر سلرز در فیلم “Being There” هم به عنوان موضوعات الهام بخش برای شخصیت” گای آزاد ” نام برد .

” گای آزاد ” به کارگردانی شاون لوی داستان مردی به نام گای ( با بازی رینولدز) است که پی می برد در حقیقت یک NPC (شخصیت غیرقابل پخش) است که در یک بازی ویدیویی زندگی می کند. در این فیلم بازیگران دیگری چون  لیل هال هووری ، اتکارش امبودکار، جو کری (بازیگر فیلم چیزهای عجیب  (Stranger Things) ) و جودی کومر ( بازیگر سریال کشتن ایو ( Eve Killing) ) نیز بازی می کنند.

“Free Guy” به طور کامل در دنیای بازی ویدیویی Free City اتفاق نمی افتد ، مثلا  Keery و Ambudkar و Comer انسان هایی در دنیا ی واقعی هستند که نقش آواتارهای بازی ویدیویی را نیز بازی می کنند.

لوی گفت :” این فیلم در مورد پیدایش یک ایده آل گرا در دنیای بدبینانه و بی روح است .”

حاضران در همایش، بازخوردی مثبت نسبت به این فیلم نشان دادند و بعد از نمایش تریلر بار دیگر استقبال بی نظیری از آن به عمل آوردند.

لوی در حضور تماشا چیان گفت: ” اگر شما این فیلم را دوست داشته باشید ما با یک دکمه این فیلم را در اینترنت زنده می کنیم ولی اگر شما از آن راضی نباشید ما باید خیلی چیزها را دوباره مورد ارزیابی قرار دهیم . ” و ادامه داد:” من از میان فیلم هایی که تا کنون بازی کرده ام “گای آزاد” را بیشتر دوست دارم و این برای من بسیار پر معنی است چون بازیگر فیلم “ددپول” را هم بوده ام “.

شرکت دیزنی و فاکس قرن بیستم فیلم “گای آزاد” را سه ژوئیه سال 2020 اکران خواهند کرد.

برچسب
منبع

بیشتر بخوانید

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.