ردکردن این

“دراکولا” باز می گردد

نتفلیکس اولین تریلر مینی سریال جدیدش به نام “دراکولا” که  محصول مشترکش با شبکه BBC و با بازی “کلیس بنگ” در نقش خون آشام اصلی است را منتشر نمود.

در این تریلر ، بنگ به عنوان کنت خون آشام افسانه ای ، بسیار اغوا کننده است و اضطراب ناخودآگاهی را برای دیدن ادامه فیلم در بیننده ایجاد می نماید .

اگر شما هم به خون آشام ها و وحشت بی مرز ناشی از آن علاقه مند هستید  این سریال که اقتباسی از رمان کلاسیک ” برام استوکر ” از “استیون موفات” و “مارک گتیس” سازندگان فیلم “شرلوک” می باشد قطعا برای شما ساخته شده است.

این مینی سریال ، 4 ژانویه  تنها سه روز پس از نمایش در بی بی سی وان انگلیس از شبکه نتفلیکس نیز اکران خواهد شد.

مینی سریال “دراکولا” در سه قسمت 90 دقیقه ای که مدیریت تولید و کارگردانی آن را “موفات” و “گاتیس” برعهده دارند یک بار دیگر دراکولای شرور را به دنیا معرفی می کند . در این این مینی سریال توسط نتفلیکس ، با اقتباس از سازندگان “شرلوک” ، افسانه کنت دراکولا با داستان های جدید متحول می شود. “کلیس بنگ ” با نقش دراکولا در این سریال جدید با الهام از رمان کلاسیک “برام استوکر” می درخشد.

این سریال توسط “شارلوت مور” مدیریت محتوایی BBC و “پیرز ونگر” ، ناظر درام BBC سفارش داده شده است. “موفات و گاتیس” ، در کنار “سو ورتو ” از طرف هارتس وود فیلمز ، “بن ایروینگ” از طرف بی بی سی و “لاری تانز” از طرف نتفلیکس مدیران اجرایی تولید این پروژه بودند.

“دراکولا” اولین بار 4 ژانویه در نتفلیکس به نمایش در می آید.

برچسب
منبع

بیشتر بخوانید

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.