ردکردن این

پیمان معادی ، مایکل بی و رایان رینالدز با “شش زیر زمینی (six underground)” در هالیوود

فیلم سینمایی ” six underground” به کارگردانی “مایکل بی” و نویسندگی “پل ورنیک ” و ” رت ریس” با بازی “پیمان معادی” ، “رایان رینولدز” ، “ملانی لوران” ، “دیو فرانکو”، “منوئل گارسیا-رولفو” ، “آدریا آرونا” ، “کوری هاوکینز” و “بن هاردی”  ، که در سال 2018 تولید شده امروز 14 دسامبر در نتفلیکس جهانی منتشر شد.

این فیلم نیز مانند سایر آثار “مایکل بی” با صحنه های بی حد و مرز انفجار و اکشن به معنای واقعی همراه است داستان اتحاد شش میلیاردر حرفه ای ظاهرا مرده ، برای مبارزه با جنایتکاران شناخته شده دنیا چیزی نیست که جز با صحنه های تعقیب و گریز در مناطقی مانند رم ، فلورانس ، شرجه ، ابوظبی و العین  امکان پذیر باشد . لازم به ذکر است که  ” six underground” به عنوان دومین فیلم پرخرج از سوی نتفلیکس با هزینه تولید 150 میلیون دلار معرفی گردیده است . از دیگر کارهای “مایکل بی” می توان به  سری فیلم های “ترانسفورمرز” ، “پسران بد 1 و 2” ، “13 ساعت : سربازان مخفی بنغازی” ، “جزیره”، “صخره” ، ” پرل هاربر” و “آرماگدون” اشاره نمود.

نقش اول  ” six underground” رایان رینولدز بازیگر کانادایی فیلم های به نامی چون “ددپول 1 و 2” و “کارآگاه پیکاچو” می باشد.

“پیمان معادی” بازیگر نام آشنای این روزهای کشورمان برای دومین بار بعد از فیلم “13 ساعت (  hours 13)” با مایکل بی در فیلم اکشن ” six underground” بازی می کند .معادی در کارنامه خود علاوه بر بازی در فیلم های معروف ایرانی چون “جدایی نادر از سیمین” ، “متر شیش و نیم” و “درباره الی” ، فیلم های بین المللی مثل سریال “آن شب” (به کارگردانی استیون زایلیان محصول HBO) ، “اردوگاه اشعه ایکس”  ( به کارگردانی پیتر ستلر ) و “آخرین شوالیه ها ” (به کارگردانی کازئواکی کیریا) را نیز دارد .

برچسب
منبع

بیشتر بخوانید

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.