ردکردن این

اسکار 2020: پیش بینی بهترین های موسیقی فیلم

آراء تا به امروز نشان از رقابت “جان ویلیامز” و پسر عموهای رقیب “رندی” و “توماس نیومن” با “هیلدور گودنادوتیر” ستاره رو به رشد “جوکر” ، برای اسکار دارند.
در صدر لیست بلند آهنگسازهای مورد ستایش امسال جوایز اسکار  چهار نفر نامزدی بخش  انتخاب منتقدان و بهترین امتیاز گلدن گلوب را از آن خود کردند. “هیلدور گودنادوتیر” پیشرو با فیلم “جوکر” که هرگز نامزد چنین جایزه ای نشده با “الکساندر دسپلات” با فیلم “زنان کوچک”  که دو بار برنده اسکار بهترین موسیقی شده ، “رندی نیومن”  با دو فیلم “داستان ازدواج” و “داستان اسباب بازی 4” در حال رقابت است این در حالی است که پسر عموی “رندی نیومن ” یعنی “توماس نیومن” با فیلم “حماسه جنگ جهانی اول “1917”” و 14 نامزدی از این رقابت جا ماند.
امتیاز ارکسترال آزمایشی منحصر به فرد “هیلدور گودنادوتیر” نوازنده ویولن سل ایسلندی و آهنگساز برای موسیقی های جوکر در مبارزات احساسی درونی شخصیت اصلی “آرتور فلک” می باشد. این آهنگساز نه تنها به خاطر اثر الهام بخشی بر عملکرد “خواکین فینیکس” بلکه اخیرا به خاطر امتیاز پیشین خود برای سریال موفق HBO یعنی “چرنوبیل” مورد تشویق قرار گرفت. او ششمین زنی خواهد بود که برای دریافت امتیاز اصلی نامزد می شود و چهارمین زنی است که برنده اسکار بهترین موسیقی فیلم می گردد. ( “راشل پورتمن” ، در این بخش دو برد و دو نامزدی دارد)
اسامی داوطلبان اسکار موسیقی به ترتیب حروف الفبا در زیر آمده و تنها کسانی که  از نظر ما صدر نشین هستند جدا گانه ذکر شده اند :
صدرنشین ها:
الکساندر دسپلا (زنان کوچک)
مایکل جاکینو (خرگوش جوجو)
هیلدور گودنادوتیر (جوکر)
رندی نیومن (داستان ازدواج)
توماس نیومن (1917)
مدعیان
مایکل آبلز (ما)
ترنس بلانچارد (هریت )
کارتر بورول (پیوند گمشده )
آلبرتو ایگلسیاس (درد و شکوه)
رندی نیومن (داستان اسباب بازی 4)
دانیل پمبرتون (بروکلین بدون مادر)
آلن سیلوستری (انتقام جویان: پایان بازی)
جان ویلیامز(جنگ ستارگان ” ظهور اسکای واکر)

برچسب
منبع

بیشتر بخوانید

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.