ردکردن این

بازیگر “His Dark Materials” در “ارباب حلقه ها “

“مرفید کلارک” ستاره سریال  “His Dark Materials (نیروهای اهریمنی او)” یکی از نقش های اصلی  سریال جدید “ارباب حلقه ها (The Lord of the Rings)” استودیوی فیلم سازی آمازون را بازی می کند.

از بازیگران دیگر این مجموعه می توان به ” مارکلا کاوانا ” ، “جوزف ماول” ، “ماکسیم بالدری” و “اما هورواث”اشاره کرد. به گفته منابع وریتی “کلارک” نقش “گالادریل جوان” را بازی خواهد کرد شخصیتی معروف که قبلا توسط “کیت بلانشت” در “ارباب حلقه ها ” و ” هابیت” به تصویر کشیده شده و یکی از قدیمی ترین شخصیت های اصلی کتاب یا فیلم به نمایش درآمده است.

شرکت آمازون در مورد این موضوع هیچ اظهار نظری نکرده است.

سریال “ارباب حلقه ها” توسط تیم نویسندگی “جی دی پاین” و “پاتریک مک کی” به رشته تحریر درمی آید . علاوه بر این “برایان کوگمن ” مشاور تولید سریال “بازی تاج و تخت” در این سریال نیز به عنوان مشاور تولید با تولید کنندگان این پروژه همکاری می نماید و قرار است همراه با “جی . ای . بایونا” چندین قسمت را کارگردانی کند. آمازون وقتی برای اولین بار این سریال را معرفی کرد اعلام کرد این سریال دو فصل بیست قسمتی دارد.

تیم تولید این مجموعه را “لیندسی وبر” ، بروس ریچموند” و ” جین کلی ” و رئیس قبلی گروه برنامه سازی  آمازون “شارون تال وایگادو”  به عنوان تولید کننده های اجرایی ، “جنیفر هاچیسون” ، “جیسون کیهیل” و “جاستین دابل” نویسندگان و تهیه کنندگان اجرایی ، “استفان فولسوم” مشاور تولید ، “رون آمس” تهیه کننده و “هلن شانگ” دستیار تهیه کننده تشکیل می دهند. “بایونا” در نقش تهیه کننده اجرایی هم با “بلن آتینزا” همکاری می نماید.

این سریال با مشارکت استودیو آمازون و استیت توکین و تراست ، سینما نیولاین و هارپر کولینز و بخشی از اینترتیمنت وارنر بروس ساخته خواهد شد . این قسمت “ارباب حلقه ها ” با اقتباس از داستان  “The Fllowship of the Ring” نوشته “جی آر . آر . تاکلین” ماجراهای جدیدی را به تصویر خواهد کشید. در صفحه توییتر رسمی این سریال علاوه بر تصویری از یک نقشه درطی دو پیام چنین آمده :” یک حلقه برای کنترل همه آن ها ، یک حلقه برای یافتن آن ها ، یک حلقه برای آوردن همه آن ها ، و اسیر کردن آن ها در تاریکی ، در سرزمین “موردور” جایی که سایه ها خوابیده اند ” و در پیام دوم آمده “به عصر دوم  ( Second Age) خوش آمدید”. در افسانه های تولکین ، عصر دوم  زمانی است که حلقه های قدرت از جمله ” تک رینگ  سارون ” به وجود آمده اند.

سازندگان سریال یاد شده قبلا در مصاحبه ای با خبرگزاری هالیوود ریپورتر اعلام کردند که “ارباب حلقه ها” احتمالا در سال 2021 اکران شود.

“کلارک” بازیگری است که سال پرکاری را پشت سر گذاشته و انتظار می رود سال 2020 برای او سال پربارتری نیز باشد او این سال را با فیلم ترسناک استودیو A24 به نام ” Saint Maud” آغاز می کند که در تورنتو  انتقاد های جنجالی را با اولین اکرانش به همراه داشت. وی در حال حاضر در سریال “His Dark Materials” شبکه HBO در مقابل ” جیمز مک آووی” ، ” روت ویلسون” و “لین مانوئل میراندا” بازی می نماید.

اول ژوئن  2020 او نخستین نمایش سریال ” دراکولا ” شبکه بی بی سی  را دارد، کلارک”زندگینامه دیوید کاپرفیلد ” استودیو سرچلایت فوکس در مقابل “دو پاتل” را نیز بازی کرده که در فستیوال فیلم لندن به نمایش درآمده و 8 می 2020 به صورت محلی اکران می شود.

او نقش اصلی شوتایم های ” پاتریک ملروس” و “آلینیست” را نیز بر عهده داشته است .

برچسب
منبع

بیشتر بخوانید

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.