ردکردن این

فریدون جیرانی با “آشفتگی” در سینماها

فیلم سینمایی ” آشفتگی” ساخته 1397 به کارگردانی ، تهیه کنندگی و نویسندگی فریدون جیرانی است . که چهارشنبه 28 آذر 1398 با حضور بهرام رادان در سینما کوروش اکران مردمی شد.

“آشفتگی” با بازی بهرام رادان ، مهناز افشار، مهران احمدی ، نازنین صلح جو و نسیم ادبی ، داستان زندگی دو قلوهای رقیبی به نام  بردیا رئیس یک شرکت و باربد نویسنده را با هنرنمایی بهرام رادان به تصویر می کشد طی ماجرایی باربد ، بردیا را به قتل رسانده و در ادامه فیلم نقش او را بازی می کند. فریدون جیرانی در مصاحبه ای اظهار کرد که “آشفتگی ” را در ادامه “خفگی” ساخته است.

“آشفتگی”در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر نامزد سیمرغ بلورین بهترین فیلمبرداری شد .

فریدون جیرانی کارگردان ،تهیه کننده ، مجری و فیلمنامه نویس نام آشنای کشورمان است که در کارنامه خود کارهای جنجالی چون “قرمز” ، “شام آخر” ، “سالاد فصل “، “من مادر هستم” ، “خفگی” ، مجری گری برنامه “هفت” و “سی و پنج” ، سریال نمایش خانگی ” نهنگ آبی”  و سریال های تلویزیونی “مرگ تدریجی یک رویا” و “تعبیر وارونه یک رویا” را دارد.

بهرام رادان هنرپیشه معروف کشورمان که نقش اول این فیلم را بازی می کند در باره “آشفتگی” در مصاحبه ای با ایسنا گفت:” فریدون جیرانی یک برند است و نیازی به بازیگران سرشناس ندارد من 20 سال بود که می خواستم با او همکاری کنم . او ایده نو ، بدیع و شجاعتی برای بیان این قصه داشت و ریسک آن جای ستایش دارد. در بطن فیلم جنونی وجود دارد و من سعی کردم بدون زمان و مکان بودن این اثر را هم به آن اضافه کنم . در کنار این ها بازی در نقش دو کاراکتر کار دشواری بود و با توجه به اکران که در سینما “آزادی” دیدم بعد از پایان فیلم سکوت عجیبی سالن را فرا گرفته بود.”

فیلم سینمایی ” آشفتگی” سومین همکاری مهناز افشار و فریدون جیرانی بعد از فیلم های “سالاد فصل ” و “قصه پریا “است او نیز در گفتگو با ایسنا نظر خود درباره این فیلم را چنین بیان کرد :”نگاه در فیلم های جیرانی حرف اول را می زند .”

برچسب
منبع

بیشتر بخوانید

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.