ردکردن این

ایوانکا ترامپ سخنگوی اصلی CES 2020

خبرهای رسمی حاکی از آن است که ایوانکا ترامپ ، دختر و مشاور دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا ، ماه آینده در لاس وگاس در افتتاحیه نمایشگاه CES 2020 حضور خواهد یافت.

ایوانکا ترامپ به  بحث کلیدی در زمینه مشاغل و آینده کاری با گری شاپیرو ، رئیس و مدیر عامل شرکت CTA (Consumer  Technology Assn) یا انجمن فناوری مصرف کننده که تولید کننده CES و برگزار کننده این نمایشگاه است می پردازد . این گفتگو برای ساعت 2 بعدازظهر سه شنبه 7 ژانویه  در سالن بالازو بالروم برنامه ریزی شده است. ترامپ و شاپیرو استراتژی های کارفرمایان برای بازگرداندن کارگران ، آموزش حین کار، کارآموزی و توسعه برنامه های آموزشی  K-12 STEM را به بحث می گذارند.

CTA این هفته گزارش پیشین خود مبنی بر صحبت ایوانکا ترامپ در نمایشگاه و کنفرانس تجاری سالانه لوازم الکترونیکی – مصرف کننده  را رسما تائید نمود .

ایوانکا ترامپ در مصاحبه ای با CTA چنین گفت:” CES همیشه ثابت کرده که یکی از مهمترین رویداد های فناوری جهان است و من خوشحالم که امسال برای یک بحث و گفتگوی اساسی در مورد چگونگی همکاری دولت با مدیران بخش خصوصی به منظور اطمینان از تجهیز دانشجویان و کارگران آمریکایی با اقتصاد دیچیتال مدرن ، به این جریان ملحق می شوم .”

ایوانکا ترامپ در نقش خود به عنوان مشاور ریاست جمهوری ، بر توانمندسازی اقتصادی زنان و خانواده های آن ها ، مهارت آموزی و توسعه نیروی انسانی تمرکز دارد.  وی به عنوان مشاور حزب ملی کارگر آمریکا با وزیر بازرگانی ایالات متحده ویلبر راس همکاری می نماید.

ایوانکا قبلا با CTA همکاری داشته است . در ماه می، او لابی های کاج سفید را مجبور به امضای معاهده ی گروه تجاری و 42 شرکت عضو آن برای تعهد به کارگران آمریکایی نمود که بر اساس آن ، شرکت های  لوازم الکترونیکی- مصرف کننده  قول دادند 392214 فرصت جدید آموزشی را برای کارگران ایالات متحده طی 5 سال آینده ایجاد کنند . او همچنین به عنوان سخنران در اجلاس جهانی کارآفرینی CTA 2019 در لاهه به میزبانی مایک پومپئو ، وزیر امور خارجه ایالات متحده و مارک روته نخست وزیر هلند حضور یافت.

شاپیرو ، مدیر عامل CTA طی بیانیه ای اعلام کرد:” ایوانکا ترامپ به عنوان یک رهبر تجاری و کارآفرین ، طرفدار ایجاد مشاغل پایدار در خانواده ها از طریق توسعه نیروی کار، آموزش و مهارت آموزی می باشد. ما در افتتاحیه CES از او استقبال می کنیم ، زیرا او قرار است دیدگاه خود در مورد نقش فناوری در ایجاد و فعال کردن نیروی کار آینده را به اشتراک بگذارد. “

سخنران های اصلی دیگر CES 2020 که از هفتم تا دهم ژانویه  برگزار می شود را مدیرعامل Quibi مگ ویتمن و موسس Quibi جفری کاتزنبرگ که قبل از آغاز نمایشگاه در اوریل 2020 برای سخنرانی حاضر می شوند ، لیندا یاکارینو مدیر تبلیغات و روابط  شرکت NBCUniversal  ، اولا کالنیوس رئیس Daimler ، اد باستین مدیرعامل خطوط هوایی دلتا (Delta) ، هیون سوک کیم مدیرعامل شرکت الکترونیکی سامسونگ ، مارک بنیوف مدیرعامل و رئیس شرکت Saleforce و آلن جوپ مدیرعامل شرکت Unilever تشکیل می دهند.

برچسب
منبع

بیشتر بخوانید

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.