ردکردن این

پرطرفدارترین رنگ موهای 2020

با نگاهی به سال 2019 می توان دریافت که  سال جدید نیز سال رنگ موهای فانتزی است .
رنگ : بالیاژ طبیعی گرم
با الهام از : Taylor Swift

جیسون لی ، مالک سالن جیسون لی در تورنتو می گوید:” توناژهای طبیعی ملایم در حال حاضر بسیار شیک هستند و سال آینده نیز بسیار پر طرفدار خواهند بود. رنگ های قهوه ای گرم ، طلایی یا بور با بالیاژ ملایم رنگ های سال آینده را تشکیل می دهند.” شما هم می توانید ایده رنگ موی خودتان را از Taylor Swift برنده جایزه موسیقی آمریکا بگیرید.

رنگ مو: قهوه ای تیره اسپرسویی

با الهام از : Meghan Markle

در حالی که  هایلایت ها هنوز هم محبوب هستند ، توناژ تیره ، عمدتا یکنواخت ، ظاهری غنی تر و پرتر را نشان می دهد .  زیپورا هانتر متخصص زیبایی سالن لونگ هایر تیدال هالیفاکس در مورد این رنگ می گوید:” رنگی بسیار کلاسیک و چشمگیر که هایلایت های بسیار کمی در سرتاسر آن وجود دارد. ما همیشه می بینیم که مشتری ها موهای خود را برای رسیدن به رنگی تیره تر و گرم تر ، تیره و تار می کنند اما من حس می کنم به لطف سلبریتی هایی چون Olivia Munn ، Megan Markle ، Kendall Jenner و Emilia Clarke که اخیرا به جای رنگ های بلوند از قهوه ای تیره و خنثی استفاده می کنند این رنگ ها امسال بهار و بعد از آن را به دست بگیرند.
رنگ مو: Money Piece
با الهام از : Beyonce

این رنگ بدون توناژی تند و زننده به شما ظاهری سرحال و جوان می دهد. همه این چیزها در مورد نوار رنگی است که به صورت استراتژیک در قسمت جلوی مو جلوه ای درخشان تر و زیبا تر به چهره می دهد. ملیسا دوگوئه هنرمند جویکو و مربی مونکتون ان بی درباره این رنگ چنین گفت:” این رنگ شما را قوی تر و جوان تر نشان می دهد بهترین بخش این توناژ زیبایی همیشگی آن است.”
رنگ مو: هایلایت موی فر
با الهام از : Serena Williams

هایلایت ها هیچ وقت و در هیچ کجا به این زودی ها میدان را ترک نمی کنند ولی آنچه هر روز بیشتر و بیشتر به چشم می خورد موهای فر است .  راشیدا پاریس راسل ، هایراستایلر میسیساگایی نوشت :” در سال آینده شما می بینید که دختران هایلایت هایی با توناژ کاراملی بلوند یا تکه های باریک قهوه ای پررنگ در میان رشته های دارای توناژ تیره تر را به موهای فرشان اضافه می کنند . ”
رنگ مو: بلوند هات – سفید
با الهام از: Soo Joo Park

رنگ موی پلاتینه همیشه AF شیکی است اما ورژن فوق العاده یخی آن در سال 2020 رواج می یابد. جیسون فورنیر، مالک سالن طراحی موی جی.فورنیر با اشاره به این رنگ خاطر نشان می کند:” بلوند سفید همان توناژ بلوند پلاتینه تغییر یافته سابق است” او همچنین افزود که این رنگ نوعی متفاوت از رنگ بلوند سفید است که از طرفی با خاکستری و از سوی دیگر با دودی هم مرز است. رنگ موهای سوپر مدل و دی جی Soo Joo Park نمونه ای از این رنگ مو با کیفیت بالاست.
رنگ مو: قرمز تیره
با الهام از : Zendaya

به گفته مای فام، استایلر بزرگ و مدیر سالن سوکی در سوری بی .سی. ، رنگ موهای اشباع همیشه راهی برای برگشت به دنیای مد پیدا می کنند در سال 2020 شما رنگ قرمز را به عنوان یکی از این رنگها خواهید دید. وقتی کسی به دنبال تغییر رنگ موهای بلوند یا مشکی است معمولا قرمز های تیره در بالای لیست پیشنهادات قرار می گیرند چون دارای توناژی تازه و کامل تر از قبل است . این رنگ مو مورد علاقه بسیاری از سلبریتی ها مثل Zandaya   در جوایز امی و Rihanna در جوایز BET امسال است .
رنگ مو: Baby Pastel (پاستیلی بیبی)
با الهام از : Hunter Schafer

توناژهای پاستیلی امسال برای ماندن آمده اند. در سال 2020 رنگ های ملایم بیبی هنوز محبوبیت خود را حفظ می کنند ولی آخرین ورژن این رنگ ، توناژ اندکی شسته شده رنگ به جای سایه پاستیلی یکنواخت است . متیو کالینز ، هایراستایلر ، سفیر رسمی مد دیزون در تورنتو و لوس آنجلس در مورد این رنگ چنین گفت:” این رنگ یک تحول ساده برای هر کسی است که  مدت طولانی است در دنیای بلوند زندگی می کند و حالا نیاز به تغییر دارد . صورتی-قرمز بیبی یا ارغوانی –پاستیلی ملایم مدت زیادی در دنیای مد نمی مانند و بعد از مدتی به طور کامل فراموش می شوند.
رنگ مو: قهوه ای قارچی
با الهام از : Jessica Alba

سلن داپویس، سفیر رنگ شرکت Redken و مالک شرکت  Revamp Salon در ساسکاتون ساسک، در مورد این رنگ می گوید:” داغ ترین توناژ رنگی که به سال 2020 می رسد قهوه ای – قارچی است این رنگ یک توناژ خرمایی روشن مات طبیعی می باشد که به نظر می رسد خاکی و طبیعی است”. کلید به دست آوردن این رنگ حفظ توناژ سردی در کنار خاکستری به جای رفتن به سمت رنگهای عسلی گرم تر است. داپویس اضافه کرد:” این رنگ مو برای کسانی که با پوستی سبزه سعی دارند ظاهر خود را بی دردسر ، برنزه نگه دارند گزینه ای عالی است.”
رنگ مو: Two Tonal Contrast (کنتراست دو توناژ)
با الهام از : Dua Lipa

موهای بلوند- مشکی Christina Aguilera را در موزیک ویدیوی “Dirrty” اوایل دهه 2000 او به یاد دارید؟ به گفته دیوید دامورس ، مدیر تحریریه کرستاز کانادایی شرکت کراستاس ، سال آینده ، تضاد های جسورانه در رنگ مو مثل رنگ موی Aguilera دوباره به دنیای مد باز خواهند گشت. او در ادامه افزود:” نمای دو توناژ ، تضاد سایه ای بسیار جسورانه  دارد مثل بلوند-پلاتینه در بالا و خرمایی تیره در پایین موها . این رنگ در نگاه اول یک اشتباه است ولی احساس خوبی ایجاد می کند.” نمونه کاملا مدرنی از این رنگ را می توان در موهای Dua Lipa که از بالا بلوند و از پائین قهوه ای است در فرش قرمز اخیر مشاهده کرد.
رنگ مو: بژ مسی Sun-Kissed
با الهام از : Ariel Winter

همراه با رنگ قرمز تیره ، رنگ آتشین دیگری وجود دارد که از سایر رنگ های 2020 بالاتر قرار می گیرد: بژ مسی Sun-Kissed. راجر مدینا هایراستایلر سلبریتی و متخصص موی شرکت گارنیز در تورنتو در مورد این رنگ چنین گفت:”این رنگ ترکیبی از توناژ مسی و بژ طبیعی است که  با اکثر تون های پوستی همخوانی دارد و دلیل آن کمتر بودن نوسان این رنگ  نسبت به اکثر رنگ های قرمز و تمایل بیشتر آن به سمت رنگ بژ می باشد.” این رنگ اساسا نسخه قرمز موهای بدون تازگی یک ساحل زیبا است که رنگ مسی در ترکیب آن به گونه ای ماهرانه  مثل بوسه خورشید با هاله ای از هلویی کمرنگ است.

برچسب
منبع

بیشتر بخوانید

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.