ردکردن این

گوگل اندروید 13 بتا 2 را منتشر می کند که OnePlus، Xiaomi، vivo، Asus و غیره به آن می پیوندند.

همانطور که از قبل می‌ دانید، Google I/O در راه است، با معرفی Pixel 6a و Pixel Buds Pro، معرفی Pixel 7 و 7 Pro، Pixel Watch و Pixel Tablet سر گوگل شلوغ بوده است. و در میان همه اینها، گوگل زمان برای انتشار نسخه بتا اندروید جدید پیدا کرده است. ما در مورد Android 13 Beta 2 صحبت می کنیم، که باید از امروز برای پیکسل های ثبت نام شده عرضه شود. اگر می‌ خواهید Pixel خود را در  Android Beta ثبت‌ نام کنید، کافی است به این وب‌ سایت بروید، جایی که لیست دستگاه‌ های واجد شرایط خود را (در صورت وجود) پیدا خواهید کرد. سپس ثبت نام با یک کلیک انجام می شود و پس از آن در عرض چند ساعت (یا کمتر) با نسخه بتا جدید به روز رسانی می شود.

از آن نقطه به بعد، همه نسخه‌ های بتا را به‌ عنوان به‌ روز رسانی‌ های بیسیم دریافت خواهید کرد، و همچنین نسخه نهایی اندروید 13 را که در پاییز عرضه می‌ شود، دریافت خواهید کرد. نسخه بتای بعدی که در ماه ژوئن عرضه می‌ شود، به چیزی خواهد رسید که گوگل آن را پایداری پلتفرم می‌ نامد، به این معنی که آخرین API های Android 13 SDK و NDK را خواهد داشت.

اندروید 13 شامل مجوز جدیدی برای ارسال اعلان‌ ها، انتخاب گر عکس محافظت از حریم خصوصی، مجوزهای بهبود یافته برای جفت شدن با دستگاه‌ های اطراف و دسترسی به فایل‌ های رسانه، تنظیمات زبان خاص برنامه، تطبیق نمادهای برنامه با رنگ‌ های تم، پشتیبانی از ویدیوی HDR و بلوتوث LE است. همچنین تعداد زیادی پیشرفت برای تبلت‌ ها و چیزهای جالب دیگری مانند حذف خودکار تاریخچه کلیپ‌ بورد پس از مدت کوتاهی و کنترل رسانه‌ ای که آثار هنری آلبوم را دارد، وجود دارد. گوگل اعلام می‌ کند که نسخه‌ های بتا امروز نه تنها برای پیکسل‌ ها، بلکه برای دستگاه‌ هایی از Asus (برای Zenfone 8)، Lenovo (برای Tab P12 Pro)، نوکیا (هنوز فعال نشده)، OnePlus (برای 10 Pro)، Oppo و Realme (برای Find X5 Pro و GT2 Pro)، Sharp (برای Aquos sense6)، Tecno (برای Camon 19 Pro 5G)، vivo (برای X80 Pro)، Xiaomi (برای 12، 12 Pro، و Pad 5) و ZTE (برای Axon 40 Ultra) در دسترس هستند.

بیشتر بخوانید

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.