ردکردن این
note-samsung

پایاین راه سری نوت سامسونگ – سامسونگ رسما اعلام کرد.

همانطور که در کنگره جهانی موبایل (MWC) 2022 تایید شد، سامسونگ رسماً خط تولید گلکسی نوت را از بین برد. در مصاحبه‌ای از Roh Tae-moon، رئیس گوشی‌های هوشمند سامسونگ در مورد سرنوشت گلکسی نوت در آینده پرسیده شد. او در پاسخ گفت: «گلکسی نوت به عنوان Ultra عرضه خواهد شد». در واقع، گلکسی اس 22 اولترا امسال با پشتیبانی از قلم S و یک اسلات اختصاصی برای قلم عرضه شده است. آخرین گلکسی نوت عرضه شده در سال 2020، سری نوت 20 است. اما در سال 2021، گلکسی اس 21 با پشتیبانی از قلم S عرضه شد، اگرچه خود گوشی فاقد محفظه داخلی برای قلم بود و نوت 21، سامسونگ هرگز به طور رسمی اعلام نکرد که این سری را لغو می کند. فقط گفته شد که سری Note در سال 2021 با توجه به کمبود چیپست ادامه پیدا نمی کند. گزارش‌ها قبلاً اشاره کرده بودند که چگونه سامسونگ تلاش می‌کند بیشتر بر روی بخش تاشو تمرکز کند.

tweet-of-tm-roh

در واقع، رونمایی گلکسی زد فولد و زد فلیپ اکنون در ماه آگوست برگزار می‌شود، که معمولاً زمانی بود که سامسونگ سری نوت خود را به نمایش گذاشت. طبق گفته این شرکت، برای سامسونگ نیز، بخش تاشو با فروش Z Fold3 و Z Flip3 از مجموع تاشوهایی که سامسونگ در سال 2020 فروخته بود، اهمیت بسیار بالایی دارد.

اکنون سری نوت را فقط در سری اس اولترا خواهیم دید، که اگر نظر ما را در اس جی پلاس بخواهید سامسونگ راه درستی را در پیش گرفته است. سری نوت سامسونگ همواره مخاطبین خاص خود را در اختیار داشت و این شرکت بعد از تغییر در سیاست خود گوشی های سری نوت راه به سری S آورد و رسما پایان راه سری نوت را اعلام کرد. نظر شما در مورد پایان راه سری نوت چیست؟ آیا سری Ultra می تواند راه نوت را ادامه دهد یاخیر؟ با ما در بخش نظرات در میان بگذارید.

بیشتر بخوانید

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.