ردکردن این
s22-ultra-cover

فروش عالی گلکسی اس 22 اولترا

پس از انتشار بد گلکسی نوت 7، سامسونگ با ارائه نسل بعدی سری نوت یعنی گلکسی نوت 8 توانست فروش خوبی را تجربه کند و با فروش 10 میلیون دستگاه دوباره توانست اعتماد خیلی ها را بدست آورد و با قلم اس پن بازهم بر قله فروش و در صدر گوشی های اندرویدی بنشیند. سری نوت با Galaxy Note 20 Ultra به پایان رسید. نوت 20 سامسونگ تعداد کمی را توانست بفروشد. این فروش کم باعث شد سامسونگ نشانه هایی را نیز دریافت کند و آن چیزی نبود جز توقیف خط تولید و ادغام سری نوت با سری اس.
s22-ultra-camera

در سال 2022 بالاخره سامسونگ سری نوت و قلم اس پن را به سری اس خود آورد و اینگونه بود که سامسونگ خط تولید نوت ها را به کل و رسمی به پایان رساند. گوشی اس 22 اولترا اولین گوشی از سری S سامسونگ است که همراه با قلم S Pen در خود گوشی همراه است. (در سری اس 21 شما می توانستید با خرید قلم جداگانه با گوشی کار کنید). به گزارش Ice Universe حرکت سامسونگ در سری اس 22 اولترا بسیار موفق بوده است و سامسونگ تا الان نزدیک به 11 میلیون Galaxy S22 Ultra فروخته است که این رقم اززمان نوت 7 تا به امروز برای سامسونگ دست نیافتنی بود. همچنین بر اساس شایعات سامسونگ قصد دارد قیمت اس 22 اولترا را نیز کاهش دهد. جالب است بدانید که اس 22 اولترا گرانترین گوشی سامسونگ (به جز سری تاشدنی یعنی Fold) است اما این قیمت باز هم مانع فروش آن نشد چرا که پکیجی که در اختیار شما قرار می دهد بسیار عالی است.

در مجموع باید گفت که سامسونگ به احتمال زیاد باز هم تا قبل از معرفی سری جدید خود به این فروش ادامه می دهد. نظر شما درباره سری اس 22 چیست؟ آیا فروش بالای این گوشی هوشمند صرفا به خاطر قلم اس پن است یا ویژگی های جذاب دیگر آن باعث پیشرفت شده است؟

بیشتر بخوانید

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.